How to apply to the Economics and Business Program in 2020?

For admission, you need to:

 

  • Graduate from high school by July 2020 or earlier
  • Have an Independent External Evaluation (ZNO) in English and Math (score doesn’t matter)

 

Main stages of admission:

 

Step 1

  • submit an online application by April 8, 2020

Step 2

  • April 2020

 

Take admission exams in Ukraine (at the Kyiv School of Economics).

 

Exams:

  • English 
  • Mathematics
  • Logical aptitude

 

Step 3

  • May 2020

Come to the interview in Kyiv.

 

  • End of May

The official enrollment letter will be sent out.

 

The school year begins in mid-August.

Student feedback

Що я одразу відчула – це величезна різниця між підходом та ставленням до навчання. На відміну від України, тут все спрямовано на персональний розвиток та досягнення своїх цілей. Помилки заохочуються, бо це гарний шанс обдумати, що ти робиш неправильно, змінити свій підхід та в результаті навіть стати кращим, ніж ті, хто не робив помилок або ж склав курс з першого разу. Я була також приємно здивована тим, що тут кожному першокурснику даюсь власного ментора, наставника, до якого можна звернутися за порадою, підтримкою та просто приємною розмовою. Це неймовірно корисна річ, якої, на жаль, немає в Україні.

Мені особисто дуже подобається організація навчання та позакласних занять у СШЕ. У студентів є можливість практичного застосування отриманих знань під час участі у різноманітних організаціях, наприклад Business Committee, iFund та інших.

Як школа, так і сама Рига перевершили мої очікування. Навчальний процес побудований дуже цікаво, оскільки у нас модульна система і кожен курс, який ми проходимо триває всього декілька тижнів. Це дає нам змогу вивчати лише 2-3 курси одночасно, але при цьому робити це інтенсивно. Таким чином, за рік ми встигаємо вивчити приблизно 15 курсів. Більшість курсів складаються з лекцій (наші викладачі завжди підтримують нас та роблять все, щоб нам було цікаво), семінарів та одного-двох екзаменів. Але, крім цього, дуже часто у нас є додаткові завдання, які треба виконати, щоб здати курс. Наприклад, на статистиці ми аналізували набір даних за допомогою мови R, а на мікроекономіці зараз працюємо над аналізом різних компаній з економічної точки зору.