Знижки

Знижка «Академічна 99» в розмірі 99% від загальної вартості навчання надається вступнику, який посів перше місце у списку рекомендованих до зарахування на освітню програму в університеті. Збереження знижки на наступний терм/модуль можливе за умови, якщо середній бал студента за підсумками кожної екзаменаційної сесії (терму/модуля) становить щонайменше 70 балів.

 

Знижка «Академічна 50» в розмірі 50% від навчання надається вступнику, який посів з другого по п’яте місце у списку рекомендованих до зарахування на освітню програму в університеті. Збереження знижки на наступний терм/модуль можливе за умови, якщо середній бал студента за підсумками кожної екзаменаційної сесії (терму/модуля) становить щонайменше 70 балів.

 

Знижка «Соціальна» в розмірі 60% від загальної вартості навчання надається вступнику, який на момент вступу (під час подання документів для вступу на навчання) має статус учасника бойових дій, що документально підтверджений копією посвідчення учасника бойових дій.

 

Знижка «Мотиваційна 20» в розмірі 20% від загальної вартості навчання надається вступнику, який:

  • має досвід роботи, пов’язаний із розробкою та/або аналізом публічної політики, підготовкою політичних пропозицій, розробкою нормативно-правових актів, таможе підтверди відповідний досвід шляхом надання резюме та інших документів (наприклад, документа, що підтверджує авторство/співавторство політичних пропозицій, нормативно-правових актів, виданих/опублікованих відповідною організацією тощо) під час подання документів для вступу на навчання;
  • на момент вступу працює (від одного року) в громадському об’єднанні та/або політичній партії, що підтверджується наданням копії трудової книжки або іншого документа, що свідчить про наявність відповідного досвіду (наприклад, рекомендаційного листа від керівника відповідної організації із зазначенням засобів зв’язку; документа, що підтверджує авторство/співавторство аналітичних матеріалів, виданих/опублікованих відповідною організацією тощо) під час подання документів для вступу на навчання.

 

Збереження знижки на наступний терм/модуль можливе за умови, якщо середній бал студента за підсумками кожної екзаменаційної сесії (терму/модуля) становить щонайменше 70 балів.

 

Знижка «Мотиваційна 10» в розмірі 10% від загальної вартості навчання надається вступникам , які підтверджують закінчення закладів вищої освіти поданням копії диплому бакалавра, магістра та/або спеціаліста 2019, 2020, 2021 року під час подання документів для вступу на навчання.

 

Збереження знижки на наступний терм/модуль можливе за умови, якщо середній бал студента за підсумками кожної екзаменаційної сесії (терму/модуля) становить щонайменше 70 балів.

 

Знижка «Рання пташка» в розмірі 10% від загальної вартості навчання надається вступникам, що успішно склали додаткове фахове вступне випробування в період з 11 по 29 травня 2021 року. Збереження знижки на наступний терм/модуль можливе за умови, якщо середній бал студента за підсумками кожної екзаменаційної сесії (терму/модуля) становить щонайменше 70 балів.

 

Знижка «Фінансова» надається вступникам в розмірі 10%, якщо замовник договору про надання платної освітньої послуги для підготовки фахівців вносить щосеместрово (2 платежі) плату не пізніше строку (дати), вказаного в договорі.

В розмірі 5% – якщо замовник договору про надання платної освітньої послуги для підготовки фахівців вносить помодульну (4 платежі) плату не пізніше строку (дати) вказаного в договорі.

 

Знижки сумуються, але остаточний розмір знижки не може перевищувати 50% (крім знижки за перше місце в рейтинговому списку та знижки для учасників/ць бойових дій).

 

Скористайтесь онлайн-калькулятором та обрахуйте вартість свого навчання та розмір знижки.