Магістерська програма з публічної політики та врядування

Програма пропонує професіоналам публічної сфери вдосконалити знання, вміння та навички, необхідні для розвитку їхньої кар’єри та роботи з формування та аналізу політик в умовах високої невизначеності та кризи, спричинених війною

Телеграм-канал про вступ

Опис

Управління країною в умовах війни, повоєнне відновлення та відбудова вимагають нової якості та стійкості інституцій, своєчасного та ефективного ухвалення рішень, обгрунтованості та справедливості пропонованих політик. Від вміння кожного учасника цих процесів розуміти складність політичного середовища, шукати етичні рішення на основі доказів, координувати та імплементувати складні проєкти залежать економічний добробут, політична стабільність та соціальна гармонія в Україні.

 

Магістерська програма з публічної політики та врядування запрошує представників органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та аналітичних центрів, які мають амбіції розбудовувати Україну під час та після завершення війни, до спільного формування майбутнього країни.


Викладачі програми мають західну освіту, досвід роботи на публічній службі на найвищих щаблях. Це дозволяє їм під час викладання накладати найактуальніший світовий досвід формування політики на процеси публічного врядування в Україні.   

 

Формат програми дозволяє поєднувати навчання з роботою. Аудиторні заняття відбуваються по буднях з 18:00 до 20:55 та у вихідні з 10:00 до 12:55.

 

Програма складається з трьох модулів тривалістю 6 місяців, протягом яких учасники вивчають обов’язкові та вибіркові дисципліни, пишуть дослідницьку дипломну роботу та формулюють рекомендації для обраної сфери публічної політики. 

 

Вступникам на програму з публічної політики та врядування доступні бюджетні місця від KSE – 5 знижок у розмірі 99% від вартості навчання за отримання не нижче 5 місця у рейтингу абітурієнтів.

 

*Ціна в таблиці вказана за весь період навчання

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

21 місяць

Початок

2022-10-01

Ступінь

Магістратура

Ціна

₴ 110000

Мова

Українська

Викладачi

Терміни вступу

01.08

Реєстрація електронних кабінетів

0.08-17.08

Основна сесія МТНК

16.08-15.09 18:00

Прийом документів

17.08-19.09

Фахові вступні випробування

до 20.09

Рекомендації для зарахування

до 18:00 24.09

Виконання вимог для зарахування

25.09

Зарахування

Навчайтесь без перерви в кар’єрі

Навчання здизайноване під ваші потреби, розклад реально поєднати з робочим навантаженням. Отримуйте диплом з публічного адміністрування та будуйте вашу кар’єру одночасно.

Будуйте зв’язки з тими, хто визначає майбутнє України

Спільнота KSE – це унікальні контакти та зв’язки з людьми, які визначають вектор розвитку країни. Посилюйте свої можливості завдяки мережі нетворку, який пропонує програма.

Здобувайте практичні навички та інсайти від тих, хто має репутацію

Відомі практики та академіки створюватимуть для вас атмосферу максимального занурення у процеси, які вимагають прийняття складних та обґрунтованих рішень. Вони ділитимуться з вами кристалізованим світовим знанням та інсайтами, перевіреними на практиці.

Програмна менеджерка Департаменту публічної політики та врядування

 

 

Ольга Фарятьєва

Контакти відділу з питань набору студентів

 

📞 +38(067)434-71-63

 

[email protected]

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу про вступ

inst