Вакансія: Викладач бакалаврських програм

18 лютого 2021

Київська школа економіки (KSE) шукає викладачів, які посилять викладацький склад бакалаврських програм “Економіка і великі дані” (спеціальність 051 Економіка) та “ІТ і бізнес-аналіз” (спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення).

 

Київська школа економіки (KSE) – провідний виш Центральної та Східної Європи, що пропонує бакалаврські та магістерські програми з економіки та ІТ. Викладачі KSE мають великий досвід досліджень та публікацій. Викладання на бакалаврських програмах здійснюється українською мовою на 1-ому році навчання та англійською мовою на 2-4 роках навчання за навчальною програмою, розробленою за найкращими міжнародними стандартами. Ми запрошуємо кандидатів з вмінням викладати та багатим досвідом і глибокими знаннями в економічному аналізі, математиці, розробці програмного забезпечення, менеджменті та бізнесі. Ми готові розглядати заявки як від тих, хто готовий увійти в штат, так і від тих, хто хотів би викладати як сумісник.

Детальну інформацію про бакалаврські програми, зокрема перелік дисциплін, можна дізнатись на сторінці програм

 

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

  • Мати досвід створення навчальних курсів та викладання в університеті протягом щонайменше 5 років
  • Мати науковий ступінь кандидата наук/доктора філософії/доктора наук та/ або вчене звання (в окремих випадках допускається відсутність наукового ступеня та вченого звання)
  • Володіти англійською мовою на рівні, достатньому для викладання та роботи зі студентами

 

Заробітна плата визначається індивідуально на конкурентному рівні.

Місце роботи – Київ.

 

Як податись:

Заявки потрібно надсилати на адресу [email protected] до 12 березня 2021 року.

До заявок потрібно додати:

  • Резюме
  • Відскановані копії чи електронні файли опублікованих наукових праць
  • Результати студентського анкетування з якості викладання на курсах кандидатів протягом 2019/2020 та/або 2020/2021 навчальних років (за наявності)
  • Два рекомендаційних листи з установ, де викладали кандидати
  • Супровідний лист (cover letter), в якому ми просимо розкрити такі аспекти: Які саме курси бажає викладати кандидат і чому саме ці курси? Який досвід викладання цих курсів? Короткий опис того, що кандидат хотів би включити в ці курси. Які методи та підходи до викладання кандидат хотів би використати?