fbpx

Мер Нью-Йорку Адамс розповів про роль українців в американській історії

23 вересня 2022

17 вересня мер Нью-Йорку відкрив урочисту благодійну подію, яку KSE Foundation провів у Гарвардському клубі міста. 

Захід був поділений на два сегменти: стратегічна конференція для обговорення найважливіших для України проблем і викликів та благодійна вечеря.

Конференція пройшла у форматі кількох паралельних дискусійних панелей, на яких фахівці світового рівня спілкуватися на теми глобальної безпеки, економічного майбутнього України, енергетичної кризи в Європі та продовольчої безпеки. 

У масштабному заході фонду  в підтримку Україні взяли участь громадські діячі з усього світу: лауреати Нобелівської премії, військові, економісти, історики та політики. Саму благодійну вечерю відкрив мер Нью-Йорку Ерік Адамс. На церемонії відкриття він заявив: 

”Коли ця війна лише почалася, і люди казали, що «через кілька днів український народ впаде», я відповів: «Ви просто не знаєте українського народу»”.

Адамс також звернув увагу на те, що українські іммігранти відіграли роль у розвитку Сполучених Штатів і Нью-Йорку зокрема.

Благодійна подія була присвячена стійкості та незламному духу українців. На ній присутні українці поділились своїми історіями про подолання викликів війни, протистояння російській окупації та збереження демократії у воєнні часи.

Завдяки івенту KSE на допомогу українцям вдалось зібрати $1.140.000. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток талантів в Україні, людей які спроможні відповідати на  важливі суспільні виклики.