Київська школа економіки та Альфа-Банк Україна запускають спільний онлайн-курс

29 грудня 2020

Київська школа економіки (KSE) за підтримки Альфа-Банку Україна запускає новий онлайн-курс «Успішний бізнес в епоху динамічних криз» у форматі Business Insights. Мета курсу – допомогти представникам бізнес-середовища передбачати можливі кризові явища, розробляти і коригувати стратегію та тактику поведінки, адаптуватися та успішно розвивати власну справу в складних реаліях сьогодення.

Основою нового курсу стане серія з восьми відкритих онлайн-дискусій лідерів KSE з бізнес-практиками різних спеціальностей та секторів економіки. Напередодні кожного заходу зареєстровані учасники зможуть отримати доступ до навчальних матеріалів та практичних завдань по темі модуля у LMS-системі вишу, а за фактом їх виконання отримають зворотний зв’язок від викладачів KSE. Учасники, які прослухають усі модулі та виконають 70% завдань зможуть отримати сертифікат про проходження курсу.

Перша онлайн-дискусія “Бізнес у часи Covid” відбудеться 26 січня 2021 року за участю президента KSE Тимофія Милованова і голови правління Альфа-Банку Україна Вікторії Михайльо.

Детальну інформацію про захід, розклад подальших дискусій та освітніх модулів, умови участі можна отримати на сторінці курсу «Успішний бізнес в епоху динамічних криз».

Реєстрація у LMS-системі – за посиланням.