fbpx

Вступний іспит на "Економічний аналіз"

Description


Цього року правила прийому на магістерські програми економічного напрямку суттєво змінилися. Отже, якщо ви плануєте вступати на магістерську програму “Економічний аналіз” або “Економіка бізнесу та фінансів“, нижче графік вступних випробувань. Вступна кампанія розпочинається вже 14 травня!

 

0. Додатковий фаховий іспит. Якщо ваша попередня спеціальність (на бакалавраті) не суміжна з економічною, то потрібно здати додатковий фаховий іспит. Він буде проходити з 14 по 31 травня у вигляді комп’ютерного тестування у Київській школі економіки. Тест буде складатися з 20 питань, на вирішення яких відводиться 1 година. Для успішного проходження іспиту, потрібно набрати не менше, ніж 50% правильних відповідей. Перелік тем та рекомендована література доступні за посиланням.

 

Перелік спеціальностей, які є суміжними з економікою (якщо у вас у дипломі бакалавра зазначена одна із цих спеціальностей здавати додатковий фаховий іспит НЕ потрібно):

Банківська справа
Біржова діяльність
Бухгалтерський облік
Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)
Гроші, фінанси і кредит
Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика
Економіка і підприємництво
Економіка підприємства
Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища
Економіка та управління національним господарством
Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
Економічна безпека держави
Економічна безпека суб’єктів господарської діяльності
Економічна геологія
Економічна кібернетика
Економічна та соціальна географія
Економічна теорія
Економічна теорія та історія економічної думки
Економічні науки
Комерційна діяльність
Маркетинг
Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці
Міжнародна економіка
Міжнародні економічні відносини
Облік і аудит
Оподаткування
Прикладна статистика (напрям підготовки «Економіка і підприємництво»)
Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка
Світове господарство і міжнародні економічні відносини
Статистика (галузь науки «Економічні науки»)
Управління персоналом і економіка праці
Фінанси
Фінанси і кредит

 

  1. Іспит з англійської мови. Цей іспит є обов’язковим для всіх, хто вступає на програми “Економічний аналіз” та “Економіка бізнесу і фінансів”. Цього року іспит з англійської мови проходить і вигляді ЗНО, є єдиним для всіх університетів і буде проходити 11 липня. Міжнародні сертифікати з англійської мови (IELTS, TOEFL тощо), на жаль, не приймаються.Увага! Реєстрація на здачу іспиту буде відбуватися з 14 травня по 5 червня. Для того, щоб зареєструватися на іспит необхідно особисто подати до KSE такі документи:

    1. Особисто пред’явити паспорт та ідентифікаційний номер.
    2. Подати копії паспорта та ідентифікаційного номера.
    3. Диплом бакалавра з додатком до нього (за наявності) або довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, виданої за місцем навчання (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань)
    4. 4 фотокартки розміром 3 х 4 см

    Представник KSE реєструє вступника у базі та видає екзаменаційний листок, який потрібно взяти з собою на тестування.
    Абітурієнти, які планують вступати до кількох університетів, реєструються тільки в одному з них.

  2. Подача документів до Приймальної комісії. Буде проходити з 2 по 26 липня. Необхідні документи:

    • Заява (заповнюється в приймальній комісії);
    • Вступник пред’являє паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку, диплом бакалавра і додаток до нього та подає копії цих документів;
    • письмове мотиваційне есе
    • два рекомендаційних листа
    • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см

  3. Фаховий іспит.На програму “Економічний аналіз” іспит буде проводитися 27 липня з 10:30 до 12:00. Іспит проводиться письмово у вигляді тесту, який складається з 20 питань, на які відводиться 1 година 30 хвилин. Перелік питань та рекомендована література доступні за посиланням.На програму “Економіка бізнесу та фінансів” іспит проводиться у формі співбесіди з 2 по 29 липня (у попередньо домовлений час). Питання співбесіди мають два блоки: мотивація до навчання та загальна економічна ерудиція. Максимальна кількість балів за співбесіду – 80. Крім того, оцінюється мотиваційне есе, подане разом з іншими документами. Максимальна кількість балів за есе – 20. Таким чином, максимально можлива оцінка за фаховий іспит – 100 балів, які переводяться в рейтингову оцінку за шкалою 100 – 200 балів. (Шкала переведення оцінок).

 

Рейтинг вступників буде формуватися на основі конкурсного балу, який складається з оцінки за іспит з англійської мови та фахового іспиту з економіки.

 

Якщо у вас є питання щодо вступу на магістерські програми з “Економічного аналізу” та “Економіки бізнесу і фінансів”, будь ласка, звертайтесь до Наталії Заїка: (067) 434 7168 (+Телеграм, Вайбер, WhatsApp), [email protected]