profile-photo

Єгор Стадний

Віцепрезидент з бакалаврcьких програм Київської школи економіки

Біографія

Єгор понад 10 років здійснює аналіз освітньої політики в Україні та країнах ЄС. Здобув подвійний ступінь магістра з історії в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” та магістра зі східноєвропейських студій Варшавського університету. Протягом 2012-2013 років навчався в аспірантурі Варшавського університету. Повернувся до України під час подій Революції гідності.

У 2012-2019 рр. працював в аналітичному центрі Cedos, де досліджував питання фінансування вищої освіти, соціально-економічного статусу викладачів та студентів, міграції студентів, мотивації студентів та академічної доброчесності. Упродовж 2018-2019 років очолював аналітичний центр Cedos.

З вересня 2019 по червень 2020 року Єгор працював на посаді заступника Міністра освіти та науки з питань вищої освіти. За ініціативи Єгора уряд запровадив фінансування університетів на основі результатів їхньої діяльності; контракти з ректорами, що передбачають KPI, яких повинні досягти університети під керівництвом ректорів; обов’язкове зовнішнє тестування з іноземної мови під час вступу на магістратуру та антидемпінгові інструменти, які не дозволяють занижувати ціни на навчання.