profile-photo

Єгор Григоренко

Голова Ради директорів Київської школи економіки; Партнер, Bain & Company

Біографія

Єгор Григоренко – партнер у Київському та Московському офісах Bain & Company. Він очолює Фінансову практику Bain в СНД, а також входить до складу Практики прямих інвестицій компанії.

За час своєї роботи в Bain Єгор брав участь у запуску та реалізації великомасштабних програм реструктуризації, очолював проекти по розробці стратегії на рівні корпоративного центру та окремих бізнес-одиниць, забезпечував підтримку клієнтів у рамках проектів, пов’язаних з M&A, а також консультував провідних гравців сектора фінансових послуг та сектора прямих інвестицій з питань організації та управління.

До приходу в Bain у 2007, Єгор протягом семи років працював в Citigroup, займаючись різними видами банківської діяльності в Україні, Росії та Казахстані. За час роботи в Citi він придбав досвід у різних сферах – від управління ризиками та фінансів до розробки стратегії та бізнес-планування. Він також входив до складу місцевих Комітетів по активам і зобов’язанням банку в Києві, а потім у Москві.

Єгор отримав ступінь магістра з відзнкою в Києво-Могилянської Академії (EERC / KSE) в 2001 році. У нього є ряд наукових публікацій, одна з яких була відзначена премією J.Michael Montias Асоціації порівняльних економічних досліджень (США). Він також має кваліфікацію CFA.