fbpx
profile-photo

Єгор Григоренко

Член Ради директорів Київської школи економіки; партнер Deloitte, керівник департаменту консалтингу Deloitte в Україні

Біографія

Єгор Григоренко – партнер та керівник департаменту консалтингу Deloitte в Україні. Він очолює потужну команду, що надає комплексні послуги зі стратегічного та операційного консалтингу, планування та супроводження програм трансформації, підтримки впровадження складних ІТ-продуктів та управління ризиками клієнтам Deloitte як в Україні, так і за її межами.

До роботи в Deloitte Єгор був партнером Bain & Company, його загальний досвід в консалтингу складає вже майже 15 років. За цей час він брав участь у запуску та реалізації великомасштабних програм реструктуризації, очолював проекти по розробці стратегії на рівні корпоративного центру та окремих бізнес-одиниць, забезпечував підтримку клієнтів у рамках проектів, пов’язаних з M&A, а також консультував провідних гравців сектора фінансових послуг та сектора прямих інвестицій з питань організації та управління.

До цього Єгор протягом семи років працював в Citigroup, займаючись різними видами банківської діяльності в Україні, Росії та Казахстані. За час роботи в Citi він придбав досвід у різних сферах – від управління ризиками та фінансів до розробки стратегії та бізнес-планування.

Єгор отримав ступінь магістра з відзнакою в Києво-Могилянської Академії (EERC / KSE) в 2001 році. У нього є ряд наукових публікацій, одна з яких була відзначена премією J.Michael Montias Асоціації порівняльних економічних досліджень (США). Він також має кваліфікацію CFA.