fbpx
profile-photo

Василь Тофан

Партнер Horizon Capital

Біографія

Василь Тофан   — гостьовий лектор у KSE, лектор у рамках спільної короткострокової програми Business Analysis School від Genesis та KSE, а також раніше був запрошеним викладачем для програми МВА KSE. Василь Тофан є старшим партнером компанії Horizon Capital, керівником фондів приватних інвестицій, орієнтованих на ЦСЄ, з активами під управлінням понад 1,1 млрд. доларів США. У Horizon Capital пан Тофан продовжує нарощувати свій досвід у секторі споживчих товарів та технологій, відіграючи активну роль в інвестиціях фірми у технології.

До приходу в компанію як консультант з Monitor Group в Амстердамі, пан Тофан зосередився на проектах по розвитку та зростання, переважно у FMCG секторі, охороні здоров’я та техніці, що працює переважно на ринках, що розвиваються, включаючи Росію, Нігерію, Румунію та Словаччину. Його робота варіювалась від розробки маркетингової стратегії, ефективності продажів, оптимізації цін до розбудови можливостей. У Philips він працював над проектами з розвитку та M&A бізнесів у сфері охорони здоров’я, побутової електроніки та освітлення й був прийнятим до висококонкурентної High-Potential Program у Philips. Під час навчання МВА в Гарварді пан Тофан заснував та очолив Ovuline (нині Ovia Health; придбаний LabCorp, NYSE: LH) — технологічний стартап із Бостона, який став провідним гравцем у цифровому просторі сфери охорони здоров’я.

Він отримав ступінь МВА з відзнакою у Гарвардській школі бізнесу та має ступінь магістра та бакалавра державного управління в Нідерландському університеті Еразмус у Роттердамі.  Пан Тофан вільно володіє французькою, голландською та російською мовами, крім рідної румунської.