fbpx
profile-photo

Тетяна Манжос

Ph.D., Data Scientist, Доцент

Біографія

Тетяна знаходиться на позиції Data Scientist в Ciklum, має 15 років досвіду викладання математики (курси: Математика для економістів, теорія ймовірності, кількісні методи фінансів) як доцент у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Сильна професійна освіта з математики. Області експертизи: статистичний аналіз, візуалізація даних, теорія ймовірностей та нечітка логіка, лінійна алгебра, математичний аналіз, чисельний аналіз, алгоритми машинного навчання, математичне моделювання.

Ph.D. Інституту математики НАН України.

Закінчила механіко-математичний факультет у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

 

Підготовчий курс

Математика та статистика для аналітики даних

Наука про дані та аналітика даних – здебільшого про вивчення та отримання інформації з даних. Маючи знання в математиці, Ви зможете дуже швидко та точно підібрати відповідні методи і зрозуміти логіку алгоритмів. Стандартні аналітичні інструменти, такі як лінійна регресія, дерева рішень або тестування гіпотез, мають різний рівень математичних знань, але все одно вони вимагають досвід як в логіці, так і в кількісній оцінці або, як правило, в математиці.

Цей курс надає як математичне, так і статистичне підґрунтя для кращого розуміння різних технік машинного навчання та підходів до аналізу даних. Для демонстрації способів вирішення математичних та статистичних задач будуть використовуватись бібліотеки Python. Студенти будуть писати програми, які в якості вхідних даних приймають цифри, дані чи формули, будуть робити необхідні обчислення, після чого будуть приймати відповідні рішення або зроблять візуалізацію.