fbpx
profile-photo

Святослав Вакарчук

Музикант, громадський активіст

Біографія

Святослав – громадський активіст і головний вокаліст найуспішнішого рок-гурту в Україні “Океан Ельзи”. Як активіст, Святослав підтримав Помаранчеву революцію і є засновником некомерційної організації «Люди Майбутнього». Програми «Людей майбутнього» включають: «Книга творить людину», «Освіта країни», «3-D проект. Думай, Дій, Допомогай». Разом із членами його колективу він активно підтримував MTV та міжнародну кампанію ООН з міграції ООН «Люди не продаються».

У 2003 році Святослав став почесним послом культури в Україні. У 2005 році він був призначений Послом доброї волі для Програми розвитку ООН та став членом Парламентського комітету з питань свободи вираження поглядів та інформації – на початку вересня 2008 року він відмовився від місця в партії Верховної Ради через корумпований політичний клімат. На парламентських виборах 2007 року він виступав незалежним кандидатом у списку «Наша Україна — Народна самооборона».

Український журнал «Кореспондент» відносив його до числа 100 найвпливовіших людей України. Святослав здобув науковий ступінь теоретичної фізики і випустив вісім студійних альбомів зі своїм гуртом.

Святослав Вакарчук приєднався до Ради директорів KSE у 2016 році.