profile-photo

Наталія Микольська

Наталія Микольська, візіонер, будує мости між Україною і світом.

 

Наталія Микольська є членом Наглядової ради TechUkraine. Наталія є також співзасновницею Центру “Trade+” Київської школи економіки та платформи з розширення економічних можливостей жінок SheExport, засновницею медіапроекту Brilliant Minds Стенфорду та Кремнієвої долини та Української конференції в Університеті Стенфорду. Пані Микольська незалежним членом Наглядової ради ПрАТ “Укргідроенерго”.

 

  • У 2018-2019 рр. гостьовий дослідник Університету Стенфорду, програма Ukrainian Emerging Leaders в Центрі демократії, розвитку та верховенства права.
  • 2015-2018 Наталія була Торговим представником України – заступником міністра економічного розвитку і торгівлі. В уряді пані Микольська відповідала за розробку та реалізацію послідовної, передбачуваної та ефективної торговельної політики, а також розвиток експорту.
  • До цього Наталія 15 років працювала в провідних юридичних фірмах України та була визнанна провідним юристом в галузі міжнародної торгівлі в Україні українськими та міжнародними рейтингами.