profile-photo

Морган Вільямс

Президент Американсько-української ділової ради (USUBC)

Біографія

Морган Вільямс займає посаду президента/генерального директора Бізнес-ради США (USUBC). Він був обраний головою Виконавчого комітету USUBC у 2005 році та президентом у 2007 році.

Вільямс – директор у справах уряду у Вашингтоні Управління інвестиційної групи приватних акцій SigmaBleyzer Emerging Markets. Він став консультантом SigmaBleyzer у 2001 році та приєднався до компанії у 2004 році.

Вільямс майже тридцять років працював у галузі міжнародного економічного та ділового розвитку. Він народився в штаті Канзас, США, і отримав ступінь бакалавра університету Оттави, Оттави, Канзасу та ступінь магістра економіки з Університету Канзасу, Лоренс, штат Канзас.

Вільямс розпочав свою роботу щодо України у 1992 році як старший радник великого проекту розвитку харчової системи в Росії та Україні, працюючи з американськими агропідприємствами, які інвестували в колишній Радянський Союз. З 1997 по 1999 рік Вільямс був президентом/керівником приватної компанії з фінансування сільськогосподарських ресурсів у Києві.

Вільямс є засновником і видавцем звіту Action Ukraine (AUR), електронної служби новин та інформації, яка розповсюджується по всьому світу протягом останніх шести років.