fbpx
profile-photo

Андрій Онопрієнко

Заступник директора з розвитку,  Департамент економіко-політичних досліджень

Біографія

Андрій співкерує розробкою нових програм та займається організаційною трансформацією Департаменту економіко-політичних досліджень. Він тісно співпрацює з проектними командами всередині Центрів Київського економічного інституту та зовнішніми стейкхолдерами задля розробки досліджень та виконання консалтингових продуктів на найвищому рівні.

Андрій також координував роботу і відповідав за розвиток Центру аналітики зовнішньої торгівлі Trade+ та підтримував відкриття Центру макроекономічного моделювання в 2020 році, а також відповідав за розробку та реалізації стратегії Центрів, координацію всіх оперативних та стратегічних заходів Центрів, контроль аналітичної та дослідницької діяльності Центрів та займався організаційною трансформацією існуючих Центрів та допомагав з відкриттям нових.

Андрій має 5 річний досвід роботи в якості менеджера Департаменту консалтингу компанії Делойт, працював більше 10 років в західних банківських групах (Ерсте, ІНГ, Креді Агріколь) та присвятив більше 3 років роботі з державним сектором (СКМУ, Мінфін, Мінекономіки) у якості керівника кількох проектних команд.

Андрій має ступінь магістра з фінансового менеджменту (КНЕУ), отримав другу вищу юридичну освіту, а також закінчив

програму державної політики та управління “Управління державними фінансами” в KSE.