fbpx

Буткемп для українських стартапів від KSE та Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship

Що це?

Пʼятиденний інтенсивний курс від експерті Martin Trust Center for entrepreneurship та Kyiv School of Economics для посилення та розвитку українських стартапів.

 

Учасники зможуть масштабувати свій бізнес та отримати конкурентну перевагу на ринку завдяки навчанню, менторству та можливостям нетворкінгу з випускниками зі спільноти Массачусетського технологічного інституту. Саме вони мають досвід заснування та розвитку успішного бізнесу і можуть поділитися цінними ідеями та порадами щодо навігації в підприємницькому середовищі. 

 

За результатами буткемпу троє учасників отримають гранти у розмірі до 5 000 $ на розвиток стартапів від Київської школи економіки.

Цей буткемп для тебе, якщо:

Якщо твоя команда розпочали роботу над ідеєю, дослідили комерціалізацію продукту або просто добре розумієте, як виглядатиме реалізація вашого проєкту чи підприємства, то спільний буткемп MTC і KSE підходить саме вам.

 

Знаєш з власного досвіду, як зробити важливі продукти чи послуги кращими, кориснішими та доступнішими.

Маєш команду однодумців (від двох людей), де кожен є спеціалістом у різній сфері, але разом ви однаково дивитесь на проблему і бачите спільне рішення.

Маєш пропрацьовану ідею проєкту чи бізнесу, який точно потрібен тут і зараз і який ти готовий реалізувати.

Віриш, що українська сміливість (в тому числі серед підприємців) є запорукою перемоги і сталого розвитку України.

 

Ми не ставимо жодних обмежень у сферах чи типах проєктів. Після відбору команд ми підберемо викладачів та менторів, які найбільше відповідають запитам учасників.

Календар важливих дат

Martin Trust Center for entrepreneurship це дослідницький і навчальний центр у MIT Sloan School of Management, що відповідає за розвиток підприємницької освіти на курсах Массачусетського технологічного інституту (МІТ). МІТ є одним з найкращих технологічних університетів США та світу, а останні 10 років стабільно займає І місце у світовому рейтингу університетів QS World University Rankings.

 

МІТ є одним з найкращих технологічних університетів США та світу, а останні 10 років стабільно займає І місце у світовому рейтингу університетів QS World University Rankings.

Про що буткемп?

Наш інтенсив для стартапів – це насичена та захоплююча програма, розроблена для того, щоб надати підприємців-початківців навички і знання, необхідні для перетворення їхніх ідей на успішний бізнес. Перед початком програми учасники заповнять анкету, щоб допомогти нам зрозуміти їхні потреби та цілі. На основі цього аналізу ми адаптуємо навчальну програму та дизайн навчального кемпу, щоб бути максимально орієнтованими на потреби учасників. 

 

Протягом 5 днів учасники тісно співпрацюватимуть із досвідченими менторами для розробки та перевірки своїх бізнес-моделей, створення мінімально життєздатного бізнес-продукту. Випускники нашого навчального кемпу підуть із впевненістю та здатністю втілювати свої ідеї в реальність і досягати успіху в конкурентному світі стартапів.

Вони будуть твоїми менторами

• Tetyana Izmaylova, PhD, MBA Managing Partner at “Neobkhidno i dostatnio” Consulting Company Areas of interest: TOC, Lean, Kaizen as a methodology for improving business performance. Flexible project management approaches. Analysis of business ideas, financial audit of ideas, writing business plans.

 

• Volodymyr Semenikhin, Lecturer of Kyiv School of Economics, Mentor, Consultant Volodymyr has expertise in launching new businesses, led restructuring, crisis management, overcoming business downturns.

Володимир Семеніхін,

 

Викладач Київської школи економіки, наставник, консультант.

 

Володимир має досвід відкриття нових бізнесів, керував реструктуризацією, антикризовим менеджментом, подолання спадів бізнесу.

Jenny Larios Berlin,

 

Підприємець у Martin Trust і викладач у MIT Sloan. 

 

Дженні була співзасновником і операційним директором Optimus Ride, підрозділу Массачусетського технологічного інституту, де розширила бізнес до понад 200 співробітників і зібрала понад 75 мільйонів доларів венчурного капіталу.

Тетяна Ізмайлова,

 

PhD, MBA, викладачка Київської школи економіки, викладач Школи бізнесу Нова Пошта, співвласник start up Advin та ментор бажаючих створити бізнес.

 

Сфера компетенцій: TOC, Lean, Kaizen, Дизайн мислення. Аудит бізнес ідей: бізнес-моделі та фінансової окупності.

Marius Ursache,

 

CEO і співзасновник Metabeta, викладач і ментор MIT.

 

Протягом останніх двадцяти років Маріус працював у медіа, дизайні, охороні здоров’я, маркетингу, фінтехах, штучному інтелекті, інвестиційному консультуванні тощо. Він заснував чотири компанії, неурядову організацію та музичний фестиваль. Metabeta створює програмне забезпечення, яке зменшує ризики інвестування в стартапи на ранніх стадіях.

Партнери

Інфопартнери

Партнери

Інфопартнери

Маєш питання? Маємо відповідь!

Хто може брати участь у спільному BootCamp від MTC та KSE?

Тільки команди, які мають розроблену ідею проєкту чи бізнес-ідею.

У мене немає команди, чи можу я подати заявку?

На жаль, ні. Проте ще є час знайти однодумців! Ми готові розглядати команду, яка перебуває на етапі пошуку ідеї, за умови, що в ній є мінімум два відданих учасника.

Я не ІТ-фахівець, чи варто мені подавати заявку?

Так, звичайно. Ми не ставимо обмежень по напрямках і типах проєктів.

Я погано розмовляю англійською, чи варто мені подавати заявку?

На жаль, у нас на проєкті немає перекладача. Якщо ви відчуваєте, що вам важко зрозуміти розмовну фахову англійську, то, швидше за все, цей досвід буде для вас вдвічі важчим.

Яка логістика спільного BootCamp MTC і KSE?

Ми плануємо п’ять зустрічей. У Києві ми маємо аудиторії, обладнані генераторами та старлінком. Проте ви можете приєднатися онлайн з будь-якого зручного для вас місця.

Що я можу очікувати дізнатися від проєкту?

Ми проведемо для вас прискорений курс підприємництва. Ми сподіваємося, що наприкінці курсу ви краще зрозумієте бажаний підприємницький шлях.

 

Вашими викладачами будуть експерти та практики з MTC і KSE.

Що отримають учасники в кінці курсу?

Командам, які пройдуть BootCamp, буде запропоновано взяти участь у спільному KSE та MTC Accelerator.

Який термін подачі заявки?

Дивіться календар вище. Дедлайн: неділя, 19 лютого, 23:59.

Коли я дізнаюся, чи прийнято мене до проєкту?

Ми плануємо повідомити студентів про статус їх прийняття не пізніше 2 березня.