Міжнародна конференція «Люди передусім: Якість життя і добробут у пост-соціалістичних економіках»

Опис

Конференція зібрала дослідників, зацікавлених у добробуті населення регіону, та стала майданчиком для розширеного діалогу між науковцями, фахівцями з розробки політики, урядовцями та політиками, що сприяє доказовому прийняттю рішень на всіх рівнях.

Мета конференції:

Поширити результати високоякісних досліджень якості життя та добробуту, уможливити розширений діалог між науковцями, фахівцями з розробки політики, урядовцями і політиками, щоб сприяти використанню доказів і аналітики у процесі прийняття рішень на всіх рівнях для поліпшення добробуту населення.

Основний доповідач:

Професор Клаус Циммерманн — провідний учений і заслужений авторитет у питаннях розробки політики в галузях економіки праці, економіки населення, міграції та інших.

Наразі професор Цимерман є співдиректором Центру з питань економіки населення, розвитку та праці Університету ООН — Маастрихтського інституту економічних та соціальних досліджень у галузі інновацій та технологій, а також запрошеним професором у Гарвардському та Прінстонському університетах. Пан Цимерман був засновником і директором Інституту вивчення праці (IZA) з квітня 1998 року по лютий 2016 року. Під його керівництвом інститут зарекомендував себе як один із провідних світових науково-дослідних закладів та аналітичних центрів у галузі економіки праці.

Організатори: Київська школа економіки та VoxUkraine за підтримки Університету Кенту та Каліфорнійського університету в Берклі

За співфінансуванняACES, SITE, IDF, EXCEPT

Керівник конференції: Олена Нізалова (Університет Кенту)

Керівник академічної програми: Юрій Городніченко (Каліфорнійський університет в Берклі)

Керівник програми з питань політики: Тимофій Милованов (Київська школа економіки)

Організаційний комітет: Ольга Купець (Київська школа економіки), Марія Алексинська (ILO), Ірина Денисова (Російська школа економіки) та Ірина Собецька (Київська школа економіки)