fbpx

KSE Foundation оголошує збір коштів на захисне обладнання для українських бійців на Сумщині

Благодійний фонд KSE Foundation оголошує про початок збору 150 000 тисяч доларів на закупівлю сучасної амуніції для українських бійців в Сумській області, а саме 500 захисних шоломів для прикордонників, бійців Збройних Сил України, Національної Гвардії,Територіальної Оборони.

 

Ворог регулярно здійснює обстріли сіл, прикордонних пунктів та позицій українських військових на Сумщині. Команда KSE Foundation разом з представниками Сумської обласної військової адміністрації зосередиться на закупівлі сучасних шоломів, що допоможуть вберегти життя бійців українських підрозділів під час російських обстрілів.

У майбутньому команда благодійного фонду KSE Foundation планує розширити спільну програму з Сумською ОВА, зокрема щодо відбудови зруйнованої медичної інфраструктури. Відновлення нормального життя на деокупованих територіях є одним з пріоритетів гуманітарної програми Київської школи економіки.

 

Приєднатися до збору коштів на закупівлю 500 захисних шоломів для українських військових у Сумській області можна за посиланням: https://kse.ua/support/donation (опція Armor for Sumy defenders)