fbpx

Воркшоп Ракеша Вори та Тимофія Милованова «Проектування ринку та аукціону»

Воркшоп зосереджений на практичних аспектах, які варто брати до уваги при розробці оптимальних аукціонів.

Опис

Це одноденний воркшоп, присвячний дизайну аукціонів та ринків. Ми розглянемо приклади успішних та невдалих дизайнів аукціонів з усього світу. Ми розглянемо міжнародні випадки успішного і невдалого проекту аукціону. Цільовою аудиторією є політики, урядові чиновники та підприємці, які зацікавлені в розумінні принципів ефективних аукціонів в складних умовах.

Доповідачі:

Ракеш Вора, Університет Пенсильванії
Тимофій Милованов, Київська школа економіки, Університет Піттсбургу

Розклад та теми:
9:00-9:30 – Реєстрація та вітальне слово
9:30-11:00 – Навіщо використовувати аукціони? Коли є сенс їх використовувати?
11:00-11:15 – Перерва
11:15-12:45 –  Яка мета аукціону? Доходи, ефективність, розкриття цін.
12:45-14:15 – Обід
14:15-15:45 –  Які варіанти дизайну і від чого вони залежать? Закритий чи відкритий? Статичний чи динамічний? Резервна ціна чи ні? Потрібен вступний внесок чи ні?
15:45-16:00 – Перерва
16:00-17:30 –  Попередження змови. Збільшення залучення. Повага до політичних обмежень.
17:30-18:00 – Q&A та спілкування

Вартість квитка: $50 і $100 (сума автоматично конвертується в гривні)

Зверніть увагу: Робоча мова семінару – англійська, переклад не передбачено.

Ракеш Вора – професор університету імені Джордж А. Вайс і Лідія Браво Вайс, професор економіки, професор електротехнічної та системної інженерії, співдиректор Центру мережневих і інформаційних наук Уорренського університету штату Пенсильванія. Вора почав працювати на перетині економіки, системного машинобудування, інформатики та бізнесу з часу призначенням на посади у Школі мистецтв і наук і Школі інженерії та прикладної науки.

 

Різноманітність та обсяг експериментів у мережевій економіці – це джерело інсайтів для Ракеша Вори. Економіст і системний інженер, Вора створює нові дизайни для ефективних ринків для різноманітних цілей, таких як енергетична система, інтернет-реклама, доступ до бездротових частот чи розподіл донорських нирок. Такі інновації перебувають на перетині інженерних та соціальних наук і використовують великі обсяги даних, вони роблять Ракеша Вору справжнім каталізатором співпраці.

 

Досліджуючи способи структурування різноманітних ринків із значними стимулами, Вора розробляє нові методи, щоб застрахуватися від непередбачуваних ризиків і подолати технологічні обмеження. Він найбільш відомий своєю роботою з прогнозування в середовищах з низьким рівнем інформування і його численними внесками в економічну площину дизайну механізмів. Статті Вори публікують Econometrica, Biometrika, Journal of Computer and System Sciences, Mathematics of Operations Research і Mathematical Programming. Він написав три книги про ціноутворення, розробку механізмів та математичну економіку.

Нові дослідження Вори вивчають способи розподілу спектру бездротового зв’язку, перепроектовують енергетичні ринки для обліку періодичності поновлюваних джерел енергії та оцінюють системі ризики на фінансових ринках.

 

Раніше Вора викладав у Північно-Західному університеті, де був професором Джона Л. і Хелен Келлог з економіки управління та наук про прийняття рішень у Kellogg School of Management з додатковими призначеннями на кафедрі економіки та кафедри електротехніки та комп’ютерних наук.

 


 

Тимофій Милованов є Почесним президентом Київської школи економіки, професором Університету Піттсбурга, заступником Голови Ради Національного банку України. З прищначенням у депатамент економіки міждисциплінарні дослідження Тимофія та його прикладні роботи зосредилися на сферах економіки, публічної політики та комп’ютерних наук.

 

Тимофій Милованов отримав ступінь магістра економіки у Київській школі економіки у 1999 році. Ступінь доктора економічних наук він отримав в Університеті Вісконсин-Медісон, США, у 2004 році. Тривалий час викладав у європейських та американських вищих навчальних закладах, серед яких: Рейнський університет ім. Фрідріха Вільгельма у Бонні, Пенсильванський університет, університет штату Пенсильванія та Піттсбурзький університет.

 

Дослідження Тимофія з теорії ігор, теорії контрактів та інституціонального дизайну були опубліковані у знаних міжнародних академічних журналах: Review of Economic Studies та Journal of Economic Theory.

 

Тимофій є співзасновником VoxUkraine, групи українських та закордонних економістів, що досліджують публічні політики України. Уже кілька років Тимофій Милованов входить до складу академічної наглядової ради Київської школи економіки.

 

7 липня 2016 року Верховна Рада України обрала Тимофія Милованова членом Ради Національного Банку України, а з жовтня 2016 року він обіймає позицію Заступника Голови Ради.

 

У 2014 і 2015 роках Forbes Ukraine включав Тимофія Милованова до рейтингу найкращих українських економістів.

 

Завдяки своїм  глибоким економічним знанням, приналежності до міжнародної академічної спільноти та обізнаності у ситуації в Україні, Тимофій Милованов робить вагомий внесок у розвиток Київської школи економіки.

 


 

Ракеш Вора і Тимофій Милованов є співавторами нещодавньої статті з економіки безпеки блокчейна “Корупція – це шлях до безпеки”. До цього Вора і Милованов співпрацювали над розробкою голландського гібридного аукціону, який взяли за основу при побудові системи Prozorro.Sales в Україні.

Партнери:

Інформаційні партнери: