Серія подій від Visa: сучасні тенденції HR-сфери з Джеремі Брумом

Якісне обговорення ключових HR-тенденцій на глобальному рівні, зі старшим віце-президентом з HR-стратегії компанії Visa Джеремі Брумом

Опис

У 2019 році велику частину позицій на ринку праці зайнмуть представники покоління Z. У той же час, згідно з останніми дослідженнями, очікується, що 61% з них залишать свою роботу уже за два роки. Під час заходу ми обговоримо, як ці та інші тенденції можуть вплинути на ринок праці.

1. Тенденції наступного року для HR-фахівців.
2. Як найняти висококваліфікованих працівників і запропонувати відповідні умови для роботи?
3. Як змінюється глобальний ринок праці? Що потрібно знати, щоб відповідати йому у 2019 році?
4. Очікування працівників нового покоління: дистанційне спілкування, відсутність дрес-коду, безкоштовне харчування? Що вважає представник покоління Z необхідним на роботі?

Доповідач: Джеремі Брум, старший віце-президент з кадрової політики в Visa (Київ)

Модераторка: Юлія Клименко, віце-президент KSE з бізнес-освіти.

Дискусія може бути цікавою приватним підприємцям та фахівцям з бізнесу.

Про доповідача:

Джеремі Брум, старший віце-президент Visa, відповідальний за розробку та виконання HR-стратегії в Центральній Європі, на Близькому Сході та в Африці. Пан Брум приєднався до Visa у січні 2019 року, до цього він працював головою HR Азіатсько-Тихоокеанського регіону в Deutsche Bank. Протягом 11 років працював у Deutsche Bank у Сінгапурі та Франкфурті на різних посадах, включаючи керівника з підбору талантів APAC та глобального бізнес-партнера з управління активами банку, що базується у Франкфурті. Родом з Великобританії, пан Брум працював у галузі пошуку виконавців декілька років, перш ніж приєднатися до Deutsche Bank.