UEW 2020. Лекція “Як впливає монетарна політика на домогосподарства?”

Опис

Девід Бергер – PhD Єльського універститету, професор Університету Дюка. Працював у Федеральному резервному банку округу Колумбія (США), Північно-Західному університеті (Іллінойс, США).

 

Його наукові інтереси зосереджені на макроекономіці та монетарній економіці, економіці праці та міжнародній торгівлі і фінансах.

 

Один з останніх проєктів Бергера присвячений зв’язку монетарної політики з типами іпотечних кредитів. Зокрема, питання, над яким він працює – як впливає монетарна політика на домогосподарства?

 

Бергер прагне відповісти на це питання, занурившись у все більший обсяг даних, який зараз доступний. “Це одне, що я хочу показати нашим студентам: як доступність даних відкрила більше того, що ми знаємо про державну політику та макрополітику”.

 

Мова виступу: англійська.

 

Реєстрація, умови участі та приємні бонуси за посиланням: https://bit.ly/2AMpsVK

 

Лекція відбудеться в рамках UkraineEconomyWeek. Це тиждень найцікавіших економічних подій, який відбувається щороку з 2017-го за спільної організації Київської школи економіки та Національного банку України.

 

UEW — це платформа для широкої суспільної дискусії, аналізу міжнародного досвіду та формування стратегії розвитку української економіки за участі регуляторів, міжнародних організацій, банківського сектору, корпорацій, малих та середніх підприємств, медіа та наукових кіл.

 

Участь у всіх подіях – безкоштовна. Кількість місць обмежена – не відкладайте реєстрацію!

 

Партнер події – VoxUkraine. Захід став можливим за фінансової підтримки Швеції.