UEW 2020. Лекція “Коливання заробітної плати протягом економічного циклу”

Опис

Барт Хобейн – PhD Нью-Йоркського університету, професор Університету штату Аризона. Прикладний макроекономіст, який 15 років працював у відділах економічних досліджень Федеральних резервних банків Сан-Франциско та Нью-Йорка. Його дослідження зосереджені на інфляції, безробітті та економічному зростанні. Хобейн також викладав у Міському університеті Нью-Йорка; Нью-Йоркському університеті; Амстердамському вільному університеті в Нідерландах; Каліфорнійському університеті, Берклі.

 

Його дослідження опубліковані у кількох провідних наукових журналах з економіки, зокрема American Economic Review, Quarterly Journal of Economics та Journal of Monetary Economics. Хобейн має понад 60 публікацій та понад 5000 цитувань на Google Scholar.

 

Мова виступу: англійська.

 

Дивитись тут: https://bit.ly/2WXfTMl

 

Лекція відбудеться в рамках UkraineEconomyWeek. Це тиждень найцікавіших економічних подій, який відбувається щороку з 2017-го за спільної організації Київської школи економіки та Національного банку України.

 

UEW — це платформа для широкої суспільної дискусії, аналізу міжнародного досвіду та формування стратегії розвитку української економіки за участі регуляторів, міжнародних організацій, банківського сектору, корпорацій, малих та середніх підприємств, медіа та наукових кіл.

 

Усі події відбудуться ОНЛАЙН, участь – безкоштовна!

 

Партнер події – VoxUkraine. Захід став можливим за фінансової підтримки Швеції.