Третя церемонія нагородження кращих рітейлерів і ТРЦ України – Retail & Development Business Awards 2019

Опис

Асоціація рітейлерів України запрошує на третю урочисту церемонію, на якій будуть названі і нагороджені найуспішніші компанії рітейлу та девелопменту країни — Retail & Development Business Awards 2019.

Захід відбудеться 20 вересня c 19:00 до 23:30 у Києві в КВЦ Парковий (Паркова дорога, 16-А).

 

Серед вже зареєстрованих гостей RDBAwards 2019 представники Ашан, Multiplex, LC Waikiki, ARGO, Алло, Kasta, Золотий Вік, Leroy Merlin, JYSK, Фокстрот, Eldorado, Космо, Антошка, Zarina, VOVK, Arricano, UTG, Colliers, ТРЦ і БЦ Retroville, МФК Gulliver, Lavina Mall, Gorodok Gallery, Люксоптика, Yves Rocher, USUPSO, АГРОМАТ, SMYK, Budhouse Group та інших компаній.

Компаніям сфери рітейлу, визнаним кращими учасниками та експертами ринку, вручається нагорода «Рітейлер року» в 14-ти номінаціях, ще в 7-ти номінаціях за перемогу змагатимуться найбільші інтернет-магазини. Особливий приз вручається самій успішній людині зі сфери роздрібної торгівлі, а також (вперше в цьому році) зі сфери електронної комерції: «Персона року в рітейлі» і «Персона року в ecommerce».

 

Торгові центри, визнані за результатами опитування учасників та експертів ринку кращими в одній з 8 номінацій, отримують нагороду «Кращий ТРЦ»/Shopping Centre Awards». Оцінюються і нагороджуються торгово-розважальні центри орендною площею понад 10 000 кв. м, відкриті не пізніше 01.01.19 року. Особливий приз вручається найуспішнішій людині зі сфери девелопменту торгової нерухомості: «Персона року в девелопменті».

 

Серед експертного жюрі — Андрій Логвін (співзасновник та генеральний директор, Kasta), Вікторія Луценко (Генеральний директор, Ашан Рітейл Україна), Євгенія Локтіонова (Директор, UTG), Ганна Корягіна (Операційний лідер, Ceetrus Ukraine), Седрік Броссе (Генеральний директор, Леруа Мерлен Україна), Руслан Шостак (Співзасновнк та генеральний директор “РУШ” та “ОМЕГА”) та багато інших.

 

 

Детальніше про захід за посиланням https://rau.ua/rdba/

Титульний партнер заходу — мережа студій одягу VOVK.

 

Контакти з питань реєстрації:

Олеся Кобцева – Client manager +38 050 313 74 53 / [email protected]

Контакти з питань партнерства:

Юлія Кушка – Head of Business Development Department +38 067 223 07 30 / [email protected]