Німецько-українська Літня школа з аграрної економіки

Опис

3 лютого 2019 року триває набір в німецько-українську Літню школу з аграрної економіки. На Літню школу відбираються українські аспіранти та викладачі в галузі аграрної економіки.

Передбачається, що учасники вивчатимуть, як застосовувати теоретичні концепції економіки, щоб приймати правильні стратегічні рішення у сільськогосподарській галузі. Студенти дізнаються як захищати й критично осмислювати сільськогосподарські політики, визначати особливості агрокультурних ринків, бачити можливості та обмеження у впливі на добробут та розв’язувати проблеми керівництва.

Впродовж програми українські учасники отримають детальну інформацію про внутрішній і зовнішній устрій дослідницької системи сільськогосподарської освіти в Німеччині.

Вони також отримають практичні навички у виборі компаній у сільськогосподарській сфері у Саксонії-Ангальт.

Перегляньте, будь ласка, детальну інформацію, програму Літньої школи (1,2) у додатках і подавайтесь для участі.

Для цього надсилайте заявку, будь ласка, (англійською мовою) у вигляді одного PDF-файлу (розміром не більше ніж 2 MB) на ім’я Валентини Марусяк ([email protected]), який буде включати такі документи: (1) Мотиваційний лист (до 1 сторінки), (2) CV та (3) Електронну копію з відповідними транскриптами та сертифікат Магістерський сертифікат (або релевантний).

Мова: Англійська

Коли: Подача заявок закінчується 03.02.19.

Тривалість школи: з 3 по 17 березня 2019 року.

Де: Інституті аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (IAMO), Галле, Німеччина.