Іспит на стипендії

Київська школа економіки заохочує взяти участь в іспиті на отримання стипендії із покриттям до 100% вартості навчання

Опис

Які стипендії доступні у 2020/2021 навчальному році? 

Київська школа економіки надає стипендії, які покривають до 100% вартості навчання та грант “Таланти з регіонів”. 

 

Як отримати стипендію?

 1. Подати документи до 10 квітня.  Посилання на онлайн форму: https://forms.gle/kv1HeLVRLChoxrcb6
 2. Скласти іспит на отримання стипендії 12 квітня (попередньо запланований на 12 квітня, можливо, пройде в онлайн-формі)
 3. Отримати рішення комісії з розподілу студентів щодо типу та розміру стипендії, яку ви отримали. 

Ми зрозумінням ставимося до епідеміологічної ситуації, що склалася, тому для реєстрації на іспит просимо надати мінімальний набір документів, серед яких обовязковим є мотивайційне есе. Після реєстрації Ви отримаєте посилання на довгу форму із повним пакетом. Якщо у Вас виникнуть проблеми зі збором документів, будь ласка зверніться до [email protected] для вирішення проблеми в індивідуальному порядку. Ми бачимо цілком реальний сценарій подачу документів відповідно до всіх вимог безпосередьо в день іспиту або після.

Які документи необхідно подати? 

 1.       Аплікаційна форма
 2.       Мотиваційне есе (англійською мовою)
 3.       Два рекомендаційні листи (українською або англійською мовою)
 4.       Виписка з оцінками із залікової книжки (можна взяти у деканаті вашого університету) або копія диплому бакалавра та додаток до нього, якщо ви вже закінчили навчання
 5.       4 фотографії 3 см x 4 см
 6.       Копію паспорта та ідентифікаційного коду
 7.       Інші документи, які ви вважаєте необхідними, наприклад, ваші публікації, нагороди, результати тестувань (GRE, TOEFL, IELTS) тощо.

Усі документи можна подати онлайн (подати документи) або особисто в Київську школу економіки (вул. Дмитрівська 92-94, офіс 204, звертатися до Марїї Чорної)  

 

Як проходитиме іспит?

Це комплексний іспит, мета якого перевірити знання та мотивацію вступника. Іспит проходитиме за таким розкладом:

10.00-11.20 – математика (письмово) (максимум 30 балів)

11.30-12.50 – економіка (письмово) (максимум 30 балів)

13.00-13.30 – англійська мова (письмово) (максимум 10 балів)

з 14.00 – інтерв’ю (англійською мовою) (максимум 30 балів)

Таким чином, максимально на іспиті можна отримати 100 балів. 

 

Детально про те, які теми будуть включені в іспит, дивіться за посиланням – Іспит на отримання стипендії.

Для підготовки до іспиту радимо вирішити завдання попередніх років, вони доступні за посиланням – Зразки іспитів попередніх років.

 

 

Як розподілятимуться стипендії?

 

Під час подачі документів на стипендії вступник повинен обрати тип стипендії, на яку він подається:

 • академічна (merit-based). Цю стипендію отримають вступники, які наберуть найбільшу кількість балів на іспиті 12 квітня. Стипендія включає покриття вартості навчання до 100%. 
 • соціальна (need-based). Стипендію буде надано вступникам, які успішно складуть іспит та подадуть документи, що підтверджують фінансову потребу (нададуть мотиваційний лист для отримання соціальної стипендії, довідку про склад сім’ї, довідку про доходи сім’ї). Стипендія включає покриття вартості навчання у розмірі до 100%.
 • обидві (академічна+соціальна). Стипендія надається вступникам, які отримають високий бал на іспиті та продемонструють фінансову потребу (нададуть мотиваційний лист для отримання соціальної стипендії, довідку про склад сім’ї, довідку про доходи сім’ї). Стипендія включає покриття вартості навчання у розмірі 100%, а також, за рішенням комітету з фінансової допомоги, додатково може бути надано безкоштовне проживання хостелі та/абоі щомісячну стипендію, яка виплачується студенту. 
 • грант “Таланти з регіонів”. Отримати грант можуть вступники, які отримали бакалаврську освіту в університетах за межами Києва та мають реєстрацію не в Києві, успішно склавши іспит 12 квітня та підтвердивши фінансову потребу (надавши мотиваційний лист для отримання соціальної стипендії, довідку про склад сім’ї, довідку про доходи сім’ї). Стипендія включає покриття вартості навчання у розмірі 100%, безкоштовне проживання у хостелі та щомісячну стипендію, яка виплачується студенту.  

  

 

Апліканти, які подаються на соціальну стипендію та грант “Таланти з регіонів” можуть бути запрошені на інтерв’ю з представниками фінансового відділу, після якого буде прийняте рішення про надання стипендії чи гранту. 

 

 

Ми дуже просимо вступників відповідально поставитися до вибору типу стипендії і обирати соціальну тільки, якщо дійсно є фінансова потреба. Якщо у вас є можливість оплатити витрати на проживання самостійно, будь ласка, дайте можливість отримати цю стипендію студентам, які, за її відсутності, не зможуть навчатися у Київській школі економіки. 

 

 

На основі результатів вступного іспиту, розгляду пакету документів та  інформації від меценатів про доступні стипендії, комітет з надання фінансової допомоги прийме рішення про розподіл стипендій між аплікантами. Про рішення щодо отримання стипендії вступники будуть повідомлені до 7 травня.