Економічний ефект комунікацій Центробанку: Що приховують «великі дані»

Лекція

Усі події Ukraine Economy Week

Опис

Академіки постійно жонглюють трьома cферами: дослідженням, викладанням та управлінням. Але важливо те, що сфера «дослідження» набагато більша за інші. Тому жонглювати виявляється дуже складно. Це одна з думок з виступу професора Майкла МакМахона на TedX.

 

Професор МакМахон розпочав свою кар’єру як дослідник, пізніше спробував себе у фінансовому секторі, але зрештою повернувся до досліджень. Тепер він викладає в Оксфордському університеті. Крім унікального досвіду, професор Майкл МакМахон вражає географією своїх робіт, якою може поділитися. Народжений в Ірландії, він жив у Сінгапурі і навіть в Зімбабве.

 

Протягом багатьох років академічної кар’єри в макроекономіці і практиці в фінансах спікер має, чим поділитися з аудиторією. Ви маєте можливість почути ідеї професора Оксфордського університету на гостьовій лекції для спільноти Київської школи економіки в рамках Ukraine Economy Week.

 

Мова: англійська без перекладу.

 

Ukraine Economy Week: Фінансовий футуризм – це серія заходів, співорганізованих Київською школою економіки, Національним банком України та Visa. Подія зосереджена навколо щорічної дослідницької конференції Національного банку України, організованої у співпраці з Національним банком Польщі. У центрі уваги Тижня є майбутнє фінансів/фінансового сектору в усій багатогранності аспектів та чинників впливу. Повний перелік подій: uew.com.ua