Управління в мультипроєктному середовищі

Курс програми MDT

Опис

Основною метою курсу є представлення огляду проєктного управління як одну з основних технічних частин будь-якої трансформації. Ми побудуємо взаємозв’язки між ІТ-стратегією та портфоліо проєктів, визначимо основну відмінність між процесом, управлінням проєктами та розробкою продукту; будемо досліджувати різні підходи та структури, які найкраще підходять для різних цілей кожного менеджера, відповідального за зміни.


Протягом курсу ми розглянемо класичне управління проєктами (як основу, що працює для типових проєктів), гнучке управління, включаючи scrum і kanban (як основу, що допомагає досягти максимальної продуктивності команди у проєктах із розробки програмного забезпечення), масштабоване гнучке управління з SAFe (як підхід, що дозволяє організувати комплексний розвиток продукту), а також проєктний менеджмент критичного ланцюга (CCPM) (як універсальний підхід до моніторингу портфеля проєктів). На основі курсу студенти будуть готові побудувати офіс управління проєктами (PMO) у своїх компаніях.


Цифрова трансформація поєднує взаємопов’язані активності різних частин компанії. Саме тому спеціалісти з цифрової трансформації повинні розуміти всю палітру доступних підходів до управління проєктами, їх переваги, обмеження та проблеми, та знати як їх об’єднати для досягнення найкращих результатів.


Процес навчання та обговорення буде зосереджений на підвищенні здатності студентів приймати рішення з інструментами проєктного управління за наявності значної невизначеності.

 

Мова курсу: англійська

 

Екзамени та сертифікація:

Після успішного завершення курсу, учасники отримають сертифікат про проходження курсу.

 

Вартість: 35 500 грн.

 

Дати та тривалість: березень 2021 – квітень 2021 (50 академічних годин)