fbpx

Найближчі заходи у KSE

8/18/2022 from 7:00 PM to 8:30 PM ISST


 

Будемо чесними, ніхто з нас не зустрічав навчальних програм або підручників, що вчать як управляти організацією та людьми в часи війни.

Зміна цінностей та потреб мають прямий вплив на мотивацію працівників. Як її будувати та як комунікувати, коли частина працівників в іншій країні, частина в бомбосховищі, хтось пішов на фронт, а виробничі потужності знищив ворог?

На ці питання доведеться шукати відповіді в реальному часі і планувати майбутнє вже зараз.

 

19 травня запрошуємо вас на вебінар “Команда в часи війни: виклики, можливості та практики в допомогу керівникам” та пропонуємо разом поговорити про:

- Найважливіші зміни, що сталися та відбуваються з Україною, та який досвід може бути корисним для людей та організацій в інших країнах

- Ключові виклики для команд в умовах війни та які принципи взаємодії вже працюють

- Практики та приклади комунікацій для збільшення мотивації та залучення, коли стрес, страх та невизначеність є значною частиною нашого життя 

 

Спікер Оксана Семенюк - викладачка Київської школи економіки, менторка в організаційних та особистих трансформаціях. Експертка з організаційного розвитку та розвитку лідерства з більш ніж 20-річним досвідом в міжнародному середовищі та HR Business Lead, регіон EEMEA, Mondelez International. 

Оксана є дослідницею нейролідерських практик та консультанткою Barrett Values Centre в роботі з культурою команд та організацій. Вона також є членкинею незалежних наглядових рад в українських бізнесових структурах

 

Україна із 24 лютого дає уроки сміливості та невичерпної стійкості всьому світу. У своїй турботі та прагненні відбудувати інший, справедливий та цілісний простір, де країни поважатимуть право одна одної та працюватимуть з повагою до людини. Як кожен з нас може долучитися до процесу відновлення та зміцнення нашої країни - поговоримо вже цього тижня. 

 

- Коли та де:

19 травня 17:30, Zoom

 

Приєднуйтесь!

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}
Waitlist Registration
Home Address

Публічна оферта   |   Опис ТОВ КШЕМ