UEW 2020 Відкрите інтерв'ю з з професором економіки Інституту Sciences Po Сергієм Гурієвим

5/26/2020 from 7:00 PM to 8:30 PM ISST26 травня о 19:00 у рамках Ukraine Economy Week 2020 відбудеться відкрите інтерв'ю з професором економіки Інституту Sciences Po Сергієм Гурієвим.

Під час відкритого інтерв'ю журналісти-слухачі Центру журналістики зможуть поставити свої питання відомому економісту. Тема інтерв'ю: "ЗМІ в епоху пост-правди та інформаційних автократій".


Спікер: Сергій Гурієв, професор економіки інститут Sciences Po (Париж, Франція)
Інтерв'юер: Андрій Яніцький, директор CEEJ 


Приєднатися до дискусії можна у zoom.
Для того, щоб приєднатися, будь ласка, зареєструйтеся.

Детальніше про Ukraine Economy Week

“Ukraine Economy Week: Ринок праці та нова економіка” - серія заходів, співорганізованих Київською школою економіки та Національним банком України, спільно із VoxUkraine.

Проводиться щорічно, двічі на рік із 2017 року.

У центрі уваги Тижня є майбутнє ринку праці в новій реальності коронавірусних обмежень та світової економічної кризи.

У рамках Тижня будуть проведені різноманітні відкриті дискусії, які висвітлюють аспекти майбутнього економіки та ринку праці. Також відбудуться публічні лекції та семінари видатних академічних, політичних і бізнес-діячів. Кращі спікери зі США, Західної та Східної Європи доєднаються до дискусії про трансформації організацій, управління людським капіталом, соціальну мобільність та економіку.

UEW поєднає регулятивні органи, міжнародні організації, банківський сектор, корпорації, малі та середні підприємства, засоби масової інформації та наукові кола, а також забезпечить платформу для всебічного публічного діалогу, задля аналізу найкращих міжнародних практик.

Метою Тижня є сприяння конструктивній та всебічній економічній дискусії, яка сприятиме реальним змінам і подальшому розвитку.

Як це було-2019: http://uew.com.ua/

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}
Waitlist Registration
Home Address

Публічна оферта   |   Опис ТОВ КШЕМ