UEW 2020_панельна дискусія “Нові моделі управління командами”

5/25/2020 from 5:00 PM to 6:30 PM ISST


25 травня о 17:00 у рамках Ukraine Economy Week 2020 відбудеться панельна дискусія “Нові моделі управління командами”.

Під час дискусії плануємо поговорити про управління віддаленими командами, результативність, мотивацію та командність, роль лідерів організацій під час змін, а також про аспекти необхідних нормативних змін, аби роботодавці могли якнайефективніше використовувати людський потенціал зараз, у новій реальності коронавірусних обмежень та економічної кризи.

Спікери:

- Юлія Свириденко (заступниця міністра, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства)
Віра Платонова (старший віце-президент і директор регіонального розвитку підрозділу компанії Visa в країнах СНД та Південно-Східної Європи)
- Євгенія Мазуренко (директорка Zagoriy Foundation)
- Аліна Очеретяна (засновниця бренду Kachorovska)

Приєднатися до дискусії можна у zoom.
Для того, щоб приєднатися, будь ласка, зареєструйтеся.

Детальніше про Ukraine Economy Week

“Ukraine Economy Week: Ринок праці та нова економіка” - серія заходів, співорганізованих Київською школою економіки та Національним банком України, спільно із VoxUkraine.

Проводиться щорічно, двічі на рік із 2017 року.

У центрі уваги Тижня є майбутнє ринку праці в новій реальності коронавірусних обмежень та світової економічної кризи.

У рамках Тижня будуть проведені різноманітні відкриті дискусії, які висвітлюють аспекти майбутнього економіки та ринку праці. Також відбудуться публічні лекції та семінари видатних академічних, політичних і бізнес-діячів. Кращі спікери зі США, Західної та Східної Європи доєднаються до дискусії про трансформації організацій, управління людським капіталом, соціальну мобільність та економіку.

UEW поєднає регулятивні органи, міжнародні організації, банківський сектор, корпорації, малі та середні підприємства, засоби масової інформації та наукові кола, а також забезпечить платформу для всебічного публічного діалогу, задля аналізу найкращих міжнародних практик.

Метою Тижня є сприяння конструктивній та всебічній економічній дискусії, яка сприятиме реальним змінам і подальшому розвитку.

Як це було-2019: http://uew.com.ua/

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}
Waitlist Registration
Home Address

Публічна оферта   |   Опис ТОВ КШЕМ