fbpx

Публічна лекція Дарона Аджемоглу, професора Массачусетського технологічного інституту

9/14/2019 from 5:00 PM to 6:00 PM ISST

Фонд Віктора Пінчука запрошує українських студентів на лекцію професора Массачусетського технологічного інституту Дарона Аджемоглу, яка відбудеться з нагоди 16-ї Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Лекція організована в партнерстві з Київською школою економіки.

Модератор: Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
 
Кількість місць обмежена. Участь безкоштовна. Дедлайн реєстрації на подію 9-го вересня о 12:00. У день події 14 вересня реєстрація на місці розпочинається о 16:00.

Також візьміть до уваги, що через заходи безпеки просимо не брати з собою: воду та інші напої, скляні пляшки, гострі предмети, балончики (будь-які аерозолі), вогненебезпечні предмети та валізи (навіть для ноутбуків). Прохід до зали буде здійснюватись через службу безпеки, тому за наявності заборонених предметів або валіз, охорона буде вимушена забрати їх у Вас на час проведення заходу.

Реєстрація та акредитація ЗМІ обов’язкові:

 
У рамках проекту «Публічні лекції», починаючи з 2006 року, Фонд Віктора Пінчука регулярно запрошує до України провідних мислителів, політиків та громадських діячів, щоб обговорити виклики, що постають перед світом та Україною. Організація такого діалогу між світовими лідерами та українськими студентами дозволяє Фонду уже впродовж десятиріччя робити внесок у виховання нового покоління відповідальних лідерів.

Організатори:

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}
Waitlist Registration
Home Address

Публічна оферта   |   Опис ТОВ КШЕМ