Досвід Texas Tribune. Як локальним медіа конкурувати з цифровими гігантами

8/29/2019 from 4:30 PM to 6:30 PM ISST

29 серпня 2019 року з 16:30 по 18:30 журналісти американського видання The Texas Tribune Айян Мітра та Джуліан Агілар зустрінуться з випускниками навчальних програм Центру вдосконалення економічної журналістики KSE та іншими зацікавленими.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації, працюватиме перекладач. Зустріч відбудеться завдяки Ukraine Media Partnership Program від IREX.

The Texas Tribune -- некомерційна безпартійна медіа-організація, яка зосереджується на питаннях публічної політики, урядових та загальнодержавних питаннях Техасу, США. Локальне видання, яке успішно конкурує з цифровими гігантами та національними виданнями. Бюджет видання у 2018 році склав близько 9,1 млн доларів (60 млн доларів за весь час існування з 2009 року), чверть забезпечили індивідуальні пожертви.  

Айян Мітра (Ayan Mittra) -- редактор The Texas Tribune Перші сім років Айян працював технічним редактором. У 2008 році перейшов до політичного бюро, де керує щоденними презентаціями та працює з журналістами в полях. Мав досвід роботи редактором нічних новин. Був у редакційній групі законодавчих сесій 2009 та 2011 років. Протягом семи років роботи Айяна організація виграла нагороду Peabody, численні нагороди інтернет-асоціації новин, та нагороди Едварда Р. Мерроу. Раніше Айян пропрацював 11 років в The Dallas Morning News (Ранкові новини Далласу). Народився у Бомонті, отримав ступінь з журналістики в Техаському університеті в Остіні.

Джуліан Агілар (Julián Aguilar) робить репортажі з політичної тематики та про події на кордоні Техас-Мексика. У центрі його уваги імміграційна реформа та правозастосування, ідентифікація виборців, міжнародна торгівля, безпека кордонів та торгівля наркотиками. Він висвітлював місцеві, законодавчі та конгресні перегони в Техасі, а також місцеві та національні вибори в Мексиці. До Tribune він працював фрілансером у тижневику Fort Worth Weekly, робив репортажі з питань уряду та злочинів для Laredo Morning Times, був дописувачем з політичної тематики для Rio Grande Guardian. Народився в Ель-Пасо, здобув ступінь бакалавра з англійської мови в Техаському університеті та ступінь магістра журналістики в аспірантурі Інституту журналістики Франка У. Мейборна при університеті Північного Техасу.

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}

Публічна оферта   |   Опис ТОВ КШЕМ