Викладацький склад

Київська школа економіки шукає викладачів, що посилять викладацький склад.

 

Київська школа економіки – провідний виш Центральної та Східної Європи, що пропонує магістерські програми з економіки та фінансів з програми MBA та PhD. Викладачі KSE мають великий досвід досліджень та публікацій. Викладання здійснюється англійською мовою за навчальною програмою, розробленою за найкращими міжнародними стандартами. Ми вітаємо кандидатів з відмінним досвідом у всіх галузях, особливо в економетричному моделюванні, макроекономічній політиці, економіці сільського господарства/природних ресурсів, економіці бізнесу та фінансів.

 

Кандидати повинні мати ступінь PhD (або планують отримати докторську ступінь цього року). Заробітна плата визначається індивідуально на конкурентному рівні. Посади розташовані в Києві, Україна. Ми також зацікавлені у запрошених викладачах будь-якої галузі.

 

Як подати заявку:

 

Заявки повинні бути надіслані на адресу [email protected]. Будь ласка, додайте своє резюме, відскановані копії чи електронні файли опублікованих та робочих документів, а також підсумкові оцінки навчання (якщо вони доступні). Три рекомендаційні листи слід надсилати окремо Наталії Заїці, програмній менеджерці ([email protected]), вул. Дмитрівська, 92-94, офіс 404, 01135 Київ, Україна. Ця позиція залишатиметься відкритою, поки не буде знайдено відповідного кандидата.