fbpx

Благодійний фонд KSE Foundation оголошує


про початок збору 20 000 000 гривень на відновлення амбулаторії


в селищі Макарів на Київщині

Київська школа економіки продовжує роботу над відновленням зруйнованої інфраструктури звільнених міст та селищ України. Саме тому команда KSE Foundation об’єднала зусилля з Міністерством охорони здоров’я України, Київською обласною військовою адміністрацією та Макарівським центром первинної медико-санітарної допомоги та “Укргазбанком”  для відбудови та повного відновлення роботи амбулаторії селища Макарів, що на Київщині.

До 22 березня Макарів був окупований російськими військами, які нищили все на своєму шляху. Вщент було знищено, зокрема, амбулаторію Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Переконані, що максимально швидке відновлення медичної інфраструктури цього невеликого селища є критично необхідним для забезпечення якісної життєдіяльності місцевої громади. 

 

KSE Foundation затвердила генерального підрядника для основних робіт на проєкті з відбудови медичної амбулаторії Макаріва. Ним стала будівельна компанія “RBT GROUP”.

 

“RBT GROUP” має 15-річний досвід у будівельній галузі, за цей час її будівники спорудили понад 100 об’єктів по всій Україні: промислові та агропромислові комплекси, житлові будинки, фабрики та багато іншого.

 

Закликаємо всіх долучитися до кампанії зі збору коштів для селища.  

 

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ?

 

📱 Користувачі мобільного застосунку «Укргазбанку» можуть долучитися за кілька кліків: меню «Послуги» — «Благодійність» — «Благодійний фонд Київської школи економіки» — «Макарівський медичний центр» — «Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі».

 

🏦 Ви також можете долучитися до збору за реквізитами спеціального рахунку «Укргазбанку»:

 

Отримувач коштів: Благодійна організація «Благодійний Фонд «Київська школа економіки».

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 35133288.

Реквізити банку отримувача: АБ «УКРГАЗБАНК», МФО 320478, ЄДРПОУ 23697280.

Рахунок отримувача (Гривня): UA133204780000026003924922296

 

Зробити внесок у відновлення зруйнованої амбулаторії в Макарові можна за посиланням (опція — “War destroyed hospital”): https://kse.ua/support/donation