- Kyiv School of Economics
- About the School
- News
- У Київській школі економіки відкрився навчально-аналітичний Центр з питань GR
У березні 2021 року при Київській школі економіки за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створено навчально-аналітичний Центр взаємодії з владою (GR – Government Relationship). Очолила Центр Наталія Бойко — радниця Прем’єр-міністра України, членкиня наглядової ради НАК Нафтогаз України, співзасновник Центру — Мустафа Найєм, заступник генерального директора Державного концерну “Укроборонпром”.
Центр стане дослідницьким і навчальним майданчиком з розбудови культури взаємодії бізнес-сектору, громадських та професійних об’єднань з різними гілками влади. Інструменти GR, які зараз успішно використовують випускники KSE у бізнес-середовищі та урядових комунікаціях будуть доступними для опанування студентами навчальних програм Центру.
“Центр GR є для нас одним із ключових, адже допомагає реалізовувати місію школи. Через створення кола компетентних фахівців, здатних будувати цивілізований успішний діалог з владою на всіх рівнях ми наблизимося до побудови успішної інноваційної економіки, — зауважив Тимофій Милованов, президент Київської школи під час презентації Центру. — Зараз час виходити з протистояння, вчитися говорити однією мовою із максимальним win-win ефектом. Радий, що МФ “Відродження” відгукнувся на цю потребу і вже скоро ми матимемо освічених фахівців та актуальні матеріали досліджень у сфері GR .”
Наталія Бойко, керівниця Центру взаємодії з владою KSE коментує: “Не завжди причина відсутності спільного результату у протиріччях між владою і бізнесом — іноді бракує місця для діалогу і можливості бути почутими. Впевнені Центр GR стане майданчиком для професіоналів у різних сферах, а експерти стануть незамінними у розбудові нових стандартів взаємодії влади, бізнесу та громадських об’єднань. ”
Співзасновник Центру GR Мустафа Найєм додав: “Протягом багатьох років співідносини між бізнесом та державою здебільшого зводились до необхідності корумпувати чиновника. Настав час змінювати правила — впливати на рішення державних органів влади можна шляхом донесення ефективних та законних рішень. Ми знаємо як і готові поділитись цим знанням та досвідом. Закликаємо приєднатись усіх, хто поділяє наші цінності — хто збирається працювати у владних інституціях, чи йде з них, керує бізнесом, або має досвід у громадському секторі”.