Стажування у Центрі вдосконалення економічної журналістики

9/1/2019 to 12/21/2019 from 1:00 AM to 11:00 PM ISST

Вперше Центр удосконалення економічної журналістики при KSE (CEEJ KSE) відкриває програму стажування. Ми плануємо відібрати лише чотирьох стажерів у 2019 році, тому відбір на стажування за конкурсом.

Хто може стати стажером
Людина, для якої журналістика є важливою частиною життя. Яка дотримуються професійних стандартів та прагне саморозвитку. Це може бути як студент(ка), так і людина з великим досвідом у журналістиці. Така людина має приділяти стажуванню принаймні чотири години на тиждень протягом вересня-грудня 2019 року.

Що це дає

  • Можливість відвідувати заходи Центру журналістики, навіть закриті, у статусі вільного слухача без обов'язку відвідувати всі лекції та робити завдання, але й без права на отримання сертифікату за навчання.
  • Сертифікат про проходження стажування із зазначенням дати, часу стажування та переліком активностей.
  • Рекомендації на вимогу для працевлаштування, отримання грантів або навчання.

Що потрібно робити:
Програма стажування передбачає участь у одному з трьох проєктів на вибір:

  • Опитування випускників Центру за всі роки онлайн (понад 130 журналістів): розробка анкети у співпраці з соціологами, проведення опитування, аналіз даних, написання звіту та презентація результатів.
  • Організація перекладу NYT Data Training Materials українською: робота з волонтерами, пошук нових волонтерів, збір та перевірка перекладів, у разі потреби - переклади, збереження перекладів на GitHub, листування з редакцією NYT та презентація перекладу.
  • Ваша ідея проєкту, яку ви хотіли б зробити на базі Центру журналістики (дослідження у сфері медіа, організація краудфандінгової кампанії, написання грантової заявки по темі медіа, розробка воркшопу або цілого навчального курсу та ін.).

Час стажування:
Реєстрація на програму стажування -- до 1 вересня. Вже 15 вересня ми оголосимо імена стажерів. Сертифікати про проходження стажування вручатимемо 21 грудня. Стажери мають приділяти принаймні чотири години на тиждень проходженню практики.

Зі всіх питань звертайтеся до керівника
Центру вдосконалення економічної журналістики KSE
Андрія Яніцького
050 6959537
aianitskyi@kse.org.ua

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}
x