UEW: Discussion on the Economic Future of Ukraine

5/23/2019 from 7:30 PM to 9:00 PM ISST

Минулого літа, у червні 2018 року, експертне середовище заявило про непевне ставище України — звучали думки про те, що держава стоїть на межі глибокої економічної кризи через необхідність виплат кредиторам. Сьогодні у фокус береться геополітичний фактор і соціальна електоральна турбулентність.

Своїм баченням поточного економічного становища України, а також розумінням можливих наслідків політичних рішень та сценаріїв макроекономічного розвитку держави поділяться Юрій Городніченко та Тимофій Милованов. Їх досвід є особливо цікавим, оскільки поєднує глубоке розуміння українського контексту із кращими аналітичними практиками Заходу.

Юрій Городніченко — професор Каліфорнійського університету в Берклі (США), редактор Journal of Monetary Economics. Вже декілька років  поспіль Юрія Городніченка визнають #1 серед молодих економістів світу за рейтингом RePEc (у 2014 -2017 роках — серед тих, хто зробив свою першу наукову публікацію 10 років тому і менше, у 2018 — серед тих, хто зробив свою першу наукову публікацію 15 років тому і меньше). Юрій Городніченко —  один із найсильніших макроекономістів у світі, він активно консультує Національний банк України щодо монетарної політики. Також Юрій є співзасновником аналітичного порталу VoxUkraine та Головою Міжнародної консультативної ради Київської школи економіки.

Тимофій Милованов — професор Піттсбурзького університета (США), Заступник голови Ради Національного банка України. У 2014 році разом із групою українських та закордонних економістів, що досліджують публічні політики України, заснував VoxUkraine. Forbes Ukraine включав Тимофія Милованова до рейтингу найкращих українських економістів кілька років поспіль. Завдяки своїм глибоким економічним знанням, приналежності до міжнародної академічної спільноти та обізнаності у ситуації в Україні, Тимофій Милованов робить вагомий внесок у розвиток Київської школи економіки, обіймаючи посаду Почесного президента KSE.

(Подія дає оглядове розуміння поточного стану макроекономіки України та принципів її розвитку).

Зауважте! Мова - українська без перекладу.

Ukraine Economy Week: Фінансовий футуризм - це серія заходів, співорганізованих Київською школою економіки, Національним банком України та Visa. Подія зосереджена навколо щорічної дослідницької конференції Національного банку України, організованої у співпраці з Національним банком Польщі. У центрі уваги Тижня є майбутнє фінансів/фінансового сектору в усій багатогранності аспектів та чинників впливу. Повний перелік подій: uew.com.ua

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}
x