- Kyiv School of Economics
- Programs
- Що війна змінить на ринку праці: Економіка
Уже більше двох місяців ми живемо в умовах війни. У цей непростий час ми продовжуємо працювати й вчитися. Та що на нас чекає в майбутньому повоєнному світі? Як змінюється ринок праці і яким він стане? Якою має бути економіка і які спеціалісти будуть потрібні нашій державі? Що можна і потрібно зробити вже зараз?
На ці питання відповість Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, професор Піттсбурзького університету, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства 2019-2020 років. На зустрічі майбутні вступники дізнаються про особливості економіки в умовах війни та роль економічної освіти, зокрема, і в цей змінотворчий час.
Модеруватиме лекцію Тимофій Брік – професор Київської школи економіки, голова наглядової ради CEDOS, співзасновник UrbanSpace500.
Наприкінці передбачена сесія Q&A, де ви зможете поставити свої запитання.
🔹Коли? 16 травня о 17:00
🔹Де? Онлайн
Заповнюйте реєстраційну форму, і ми зв’яжемося з вами для подальшого інформування.
Інформація щодо вступу