fbpx

Open lecture by Ivan Gomza

2/28/2022 from 7:00 PM to 8:30 PM ISST



Озираючись на історію XVII сторіччя, фіксуємо лише досягнення того періоду. Ньютон і Галілей заклали основи наукової революції, Ляйбніц і Спіноза – основи новітньої філософії, Рубенс і Пуссен досягли висот у малярстві, а Мілтон і Мольєр створили шедеври у літературі. 

Але люди, яким довелося жити в XVII сторіччі, переживали його як «залізний вік» хаосу, страждання і смерті. Від Китаю до Португалії тривали нескінченні війни і повстання, мародери плюндрували села, знелюднювали міста, занепадали династії, заколотники вбивали правителів, а старі й нові пошесті збирали небачені смертоносні врожаї. На різних кінцях світу, у Барселоні та Кайфені, до середини XVII сторіччя населення скоротилося на третину. 

Чому XVII сторіччя виявилося настільки складним?

Запрошуємо на відкриту лекціюІвана Гомзи, кандидата політичних наук, завідувача кафедри публічного врядування Київської школи економіки, «Гидке, жорстоке і коротке: транснаціональні аспекти життя і страждання у злощасному XVII сторіччі».

Розглянемо транснаціональні й суголосні сьогоденню виклики, які призвели до глобальної трагедії: зміна клімату, виникнення нових патогенів, залежність великої кількості населення від міжнародної торгівлі, масові міграції та провали публічної політики. Історія, можливо, нічому не навчає, але ігнорувати її уроки надто легковажно.

Зустрінемось 28 лютого о 19:00
Місце: KSE Dragon Capital Building (вул. Шпака, 3) + можливість приєднатись онлайн для зареєстрованих учасників

Важливо!Участь у заході можлива за наявності сертифікату про вакцинацію чи ПЛР-тесту (не раніше, ніж за 72 години).

Registration for this event is closed.

Venue

Host: {{EventInfo.Host.Name}}
Waitlist Registration
Home Address

Публічна оферта   |   Опис ТОВ КШЕМ