- Kyiv School of Economics
- People
- Stories
- Викладач програмування
1. Опис вакансії
Назва посади: Викладач
Факультет: факультет бакалаврських студій
Викладати одну або кілька навчальних дисциплін з інформаційних технологій англійською та/або українською мовою для бакалаврських програм, а саме:
- Дисципліни загального профілю (Вступ до ІТ; Основи ІТ для бізнесу)
- Дисципліни, пов’язані з даними (Бази даних; Робота з даними; Аналіз та візуалізація даних; Алгоритми та структура даних; Програмне забезпечення для аналізу ділових даних; Прикладні алгоритми та структури даних)
- Дисципліни, пов’язані з програмуванням (Програмування на R та Python; Дизайн програмного забезпечення; Об’єктно-орієнтоване програмування та дизайн; Основи програмування; Основи програмної інженерії; Парадигми програмування; Практики програмної розробки; Веб-розробка, Операційні системи)
- Дисципліні, пов’язані зі штучним інтелектом (Вступ до штучного інтелекту; Машинне навчання та штучний інтелект)
- Архітектура комп’ютера
- Хмарні технології
- Фізика (електрика) для фахівців з інформаційних технологій
Викладання відбувається відповідно до розкладу занять та календаря року в навчальному плані.
Університет пропонує викладання тих дисциплін, які є близькими до вашої спеціалізації та професійних інтересів.
2. Обовʼязки
У сфері викладання:
- надіслати силабус курсу (ми допоможемо його скласти) до академічного директора електронною поштою принаймні за два тижні до початку курсу,
- вести викладацьку діяльність з першого дня занять до підсумкового іспиту для кожного курсу, який ви викладаєте. Ви повинні бути доступні особисто, щоб відповісти на запитання студентів протягом двох робочих днів після оприлюднення остаточних оцінок,
- дотримуватись регулярних офісних годин для консультації зі студентами (одна година на тиждень для кожного курсу). Ви також маєте бути доступним для інших неформальних обговорень з невеликими групами студентів, яким ви викладаєте,
- готувати поточні та підсумкові оцінювання з курсів, які ви викладаєте, проводити іспити, виставляти оцінки та доводити до відома студентів оцінки не пізніше, ніж через 7 днів після дати іспиту,
- брати до уваги думки студентів та академічного директора під час вдосконалення силабусів навчальних дисциплін, які викладаєте;
- організовувати, контролювати та вдосконалювати роботу асистентів на курсах, які викладаєте.
- готувати навчальні матеріали та завантажувати їх на платформу Moodle відповідно до графіку занять.
У сфері лідерства та просвітництва:
Далі наведений перелік усіх можливих обовʼязків у сфері. Конкретний перелік 1-2 обов’язків буде узгоджений індивідуально з викладачем.
- Заохочуються публікації чи виступи у медіа, оскільки вони сприяють поширенню знань, допомагають суспільству, а також сприяють видимості та авторитету університету в суспільстві.
- Заохочується популяризація науки через публікацію книг, авторських підручників, авторських медіа проєктів. Очікується до 5 колонок у медіа/публікацій у блозі/інтерв’ю/виступів на професійних конференціях тощо на рік.
- Брати участь за рішенням академічного директора або декана в роботі комісій та допоміжних органів щодо захисту студентів робіт, проведення вступних випробувань, апеляцій, академічної доброчесності, співбесід та пробних занять з кандидатами на посади викладача, доцента-практика, доцента, професора.
- Бути ментором для студентів та готувати їх до професійного зростання.
- Бути науковим керівником дипломних (випускових), курсових (проєктних) робіт у принаймні п’яти студентів різних освітніх програм.
- Готувати звіт для академічного директора про результати своєї діяльності;
- Заохочується створення власних дослідницьких груп, центрів, шкіл (разом зі студентами, випускниками чи колегами) задля розвитку важливих дослідницьких напрямків, що допомагають суспільству, а також сприяють видимості та авторитету Університету в суспільстві.
3. Пропонований строк працевлаштування
01.08.2023 – 31.07.2025 (за бажанням може бути коротший)
4. Вимоги до кандидатів
- Освітній ступінь не нижче магістра
- Практичний досвід у галузі
- Володіння англійською мовою на рівні, достатньому для викладання англійською мовою (якщо дисципліна викладається англійською мовою)
- Перевагою є досвід викладання від 2х років
5. Критерії оцінювання кандидатів
Відповідність досвіду (1-10 балів)
Оцінювання супровідного листа (1-10 балів).
6. Перелік документів для участі у конкурсі
1. Заява про участь у конкурсі за Google Формою
2. CV
3. Перелік дисциплін, які викладали (будь ласка, вкажіть роль (лекції, семінари тощо), обсяг, навчальний заклад/компанія)
4. Супровідний лист, у якому зазначаються:
- мотивація (кілька речень про те, чому ви хотіли би викладати)
- перелік дисциплін програми, які готові викладати з описом кваліфікацій і досвіду, який дозволяє їх викладати
- короткий опис тем, які, на вашу думку, слід розкрити в дисциплінах, які ви зазначили
7. Строк та порядок подання заяв для участі у конкурсі:
Усі документи для участі у конкурсі просимо надсилати, заповнивши Google Форму: https://forms.gle/FFxcoTfB3CD8Z8wZ7 до 23:59 за київським часом 20 серпня 2023 року. Якщо у вас виникли питання, просимо надсилати їх на [email protected] та [email protected]