- Kyiv School of Economics
- About the School
- News
- Київська школа економіки посилює міжнародне академічне партнерство
Київська школа економіки (KSE) представила свої досягнення на щорічній зустрічі Дослідницького форуму Східної Європи та країн, що розвиваються (FREE Network).
FREE NETWORK створена у партнерстві з дослідницькими установами Stockholm Institute of Transition Economics (Стокгольм, Швеція), Belarusian Economic Research and Outreach Center (Мінськ, Білорусь – наразі перебувають в Латвії), Baltic International Centre for Economic Policy Studies (Рига, Латвія), Centre for Economic Analysis (Щецін, Польща), ISET Policy Institute (Тбілісі, Грузія) та KSE Institute (Київ, Україна). Цей альянс об’єднує провідних експертів у галузі економіки, що спеціалізуються на країнах Центральної та Східної Європи.
Щорічний FREE Network Retreat, що проходив цього року з 8 по 10 вересня у Вісбю, Швеція, служить платформою для кращих аналітичних центрів, щоб представити свої досягнення та вирішити найактуальніші виклики року.
Студенти KSE взяли активну участь у заході. Вони з гордістю ділилися успіхами свого студентського самоврядування та своїми результативними благодійними ініціативами, зокрема «ЗАХИСТОК» та «DONATE TO EVACUATE».
Команда KSE презентувала результати роботи за рік:
• На 350% більшу кількість студентів порівняно з минулим роком
• Запуск Студентської ради KSE та реалізація благодійних студентських ініціатив.
• Залучення 70 мільйонів доларів з 24 лютого 2022 року та 4 місце серед недержавних фондів в Україні за версією Forbes Україна.
• Головні проєкти KSE Institute воєнного часу (Damaged.in.ua, Leave Russia та участь у Санкційній групі Єрмака-Макфола, проекти з Відновлення).
• Аналітичні продукти для міжнародної аудиторії, зокрема «Russia Chartbook», «Recovery Digest», «Damage Report» і «Food Security Africa Program».
За цей рік KSE цитувалась майже 6000 разів у міжнародних виданнях, включаючи The Washington Post, BBC, Reuters і CNN.
KSE дякує своїм партнерам FREE Network за їх непохитну підтримку та відданість посиленню міжнародної академічної співпраці через спільні дослідницькі проєкти та заходи.