Успішний бізнес в епоху динамічних криз. Модуль 4. Нова економіка і традиційні ринки

Description

У четвер, 6 травня, приєднуйтесь до відкритого навчального модуля «Нова економіка і традиційні ринки» в межах курсу «Успішний бізнес в епоху динамічних криз».

 

Ментор модуля: Владислав Рашкован — заступник виконавчого директора від України в МВФ, виконувач обов’язків заступника голови Національного банку України у 2014-16 роках.

 

Модератор: Олеся Верченко, Ph.D. Університету Вірджинії, віцепрезидент KSE.

 

Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці KSE, початок о 19:00.

 

«Успішний бізнес в епоху динамічних криз» — це освітній бізнес-курс у форматі Business Insights, розроблений Київською школою економіки за підтримки Альфа-Банку.

Курс складається з восьми відкритих онлайн-дискусій лідерів KSE з бізнес-практиками різних спеціальностей і секторів економіки. Напередодні кожного заходу зареєстровані учасники отримують доступ до навчальних матеріалів і практичних завдань за темою модуля, а за фактом їх виконання отримають зворотний зв’язок від викладачів KSE.​

 

Ви ще можете приєднатися і навчатися у зручному темпі! Якщо ви долучаєтеся до курсу після його початку, всі попередні модулі будуть відкриті для вас і ви зможете завершити навчання вчасно.

 

Учасники, які прослухають усі модулі та виконають 70% завдань, зможуть отримати сертифікат про проходження курсу.​

 

Реєструйтесь за посиланням

 

Детальна інформація про розклад подальших освітніх модулів та умови участі.