fbpx

На крок попереду: як підготувати себе до роботи майбутнього

онлайн-курс

Description

“Роботи і алгоритми повністю замінять людей у багатьох професіях.” “Через технологічний прогрес робочих місць для всіх не вистачить.” “Нинішні професії повністю зникнуть, а натомість з’являться нові, про які ми навіть не здогадуємось.” Такі тези можна регулярно зустріти в медіа і соціальних мережах.

 

Чи дійсно нам доведеться уживатися з роботами в одному офісі? Чи збільшиться безробіття через автоматизацію праці? Яку роботу і в якому обсязі будуть виконувати машини і чи зможуть вони замінити людей? Працівників з якими навичками шукатимуть роботодавці? Відповіді на ці питання ви знайде в цьому онлайн-курсі.

Для кого цей курс:

учнів, студентів, нещодавніх випускників та їхніх батьків

вчителів, викладачів і всіх, хто пов’язаний зі сферою освіти

HR-менеджерів

всіх, хто прагне побудувати успішну кар’єру

На курсі ви дізнаєтеся:

як змінювалися професії протягом історії людства і, зокрема, в останні десятиліття

як автоматизація впливає на ринок праці і чи скоро робот займе ваше робоче місце

чи призведе автоматизація до значного безробіття

які професії зникають найшвидше

які галузі потребуватимуть більше фахівців

які навички варто розвивати, щоб бути затребуваним фахівцем

Автори курсу:

Наталія Заїка

Керівниця проєкту “Підтримка макроекономічної та фінансової стабільності”, який фінансує уряд Швеції. Наталія понад 10 років працює у Київській школі економіки на посадах, пов’язаних з адмініструванням навчального процесу, запуску нових освітніх програм, розробкою та імплементацією грантових проектів. Має великий досвід роботи зі студентами, зокрема, щодо організації навчального процесу і позанавчальних активностей, співпраці з роботодавцями зі сторони університету та міжнародними партнерами. Розробляла і проводила тренінги для студентів з розвитку soft-skills, навчальні програми з розвитку кар’єри, лекції, воркшопи, круглі столи на тему освіти, ринку праці та розвитку кар’єри.

Володимир Вахітов

Професор та проректор з наукової роботи у Київській школі економіки. Має понад 15 років досвіду викладання та у дослідженнях з прикладної економіки та мікроеконометрики в таких напрямках, як продуктивність підприємств, міжнародна торгівля, динамічний аналіз статистичної звітності підприємств. Також до сфери його наукової експертизи належить поведінкова економіка, економіка міста, регіональний розвиток, аналіз просторових даних та зовнішніх агломераційних ефектів. Володимир отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Кентуккі (США).

Курс створений за підтримки уряду Швеції

Поспілкуватись з менеджеркою коротких програм KSE:

 

Ольга Кучер

T0KUP8W2J-UFJLSFQJE-e582dc63bc91-512
viber (1)
whatsapp (1)