fbpx

Підготовчі курси з ІТ 

Description

Хочете вийти за межі шкільної інформатики? Мрієте захищати державу в кібервійськах чи, може, вже почали? Київська школа економіки розпочинає набір на підготовчі курси з ІТ для учнів та учениць 11-х класів!

 

Майбутні студенти зможуть опанувати базові знання й підготуватися до навчання в університеті. До того ж, ІТ-фахівці відіграватимуть важливу роль у відбудові нашої країни. 

 

Успішне проходження курсів підвищує шанси на перемогу в олімпіаді KSE з ІТ. Учасники олімпіади, які посядуть перше, друге й третє місця у фіналі, отримають знижки на навчання на бакалаврських програмах KSE та коштовні призи від наших партнерів. Це також чудова нагода поспілкуватися з нашими викладачами й дізнатися більше про Школу. 

 

Заплановано 6 онлайн-занять. Вони проходитимуть у Zoom щосереди. Початок о 18:30. Тривалість заняття: одна година. Всі відеоматеріали та завдання будуть доступні в записі на платформі Discord. Ви також зможете поставити запитання викладачу й поспілкуватися з одногрупниками в чаті. 

 

❗️Учасники спочатку мають пройти вступне тестування та написати мотиваційного листа щодо вступу на підготовчі курси в KSE. 

 

📘 Коли? Стартуємо 4 травня 

 

📒 Де? Онлайн 

 

Участь безоплатна.

 

Заповнюйте реєстраційну форму до 28.04, і ми з вами зв’яжемося.

Бережіть себе!  

More Information Less Information