Фахівці GlobalLogic викладатимуть на нових бакалаврських програмах KSE

22 березня 2021

Відбулася визначна подія в історії нових бакалаврських програм Київської школи економіки. Університет уклав Меморандум про співпрацю з GlobalLogic — IT-компанією світового масштабу, лідером у сфері послуг із розробки цифрових продуктів.

GlobalLogic профінансує часткові і повні стипендії для студентів KSE, а фахівці компанії викладатимуть окремі дисципліни на бакалаврських програмах вишу “Економіка і великі дані” та “IT і бізнес-аналіз”. 

Це сучасні англомовні програми, інтегровані в міжнародний освітній процес та орієнтовані на практику.

Бакалаврат KSE має тісний зв’язок із компаніями-лідерами галузей, які безпосередньо беруть участь у формуванні навчальних програм.

Викладачами, поряд із науковцями із західною освітою, є спеціалісти-практики із досвідом застосування професійних знань у бізнесі.

Починаючи з кінця другого курсу, студенти проходять стажування в провідних компаніях, не обмежуючись партнерами KSE.

GlobalLogic входить у ТОП-3 найбільших ІТ-компаній в Україні та є лідером у сфері послуг з розробки цифрових продуктів. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа і розваг, промисловості і напівпровідників, вона допомагає клієнтам прискорити цифровізацію їхнього бізнесу.

Центральний офіс GlobalLogic розташований у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри — по всьому світу. В Україні компанія співпрацює з понад 6000 спеціалістами у Києві, Харкові, Львові та Миколаєві, а також віддалено у Дніпрі та інших містах України.