- Kyiv School of Economics
- Programs
- Політика розвитку та міжнародної допомоги: від ЄС до Китаю
Опис
Наймогутніші держави щороку витрачають мільярди доларів на допомогу іншим державам. Які правила “ринку” міжнародної допомоги у світі та чи можливо виміряти його ефективність? Скільки грошей отримує Україна та з якими викликами при цьому стикаються міжнародні донори? Ми підготували онлайн-курс, у якому розповімо про політику міжнародного розвитку допомоги та покажемо, як її оцінити на конкретних кейсах, зокрема ініціативі Східного партнерства та співпраці України з Китаєм.
На курсі ви дізнаєтесь:
Модуль 1
Модуль 2
Модуль 3
Модуль 4
Цей курс для тих, хто прагне:
● отримати базові знання для роботи в міжнародних організаціях в сфері розвитку, міжнародних фінансових інституціях та проєктах міжнародної технічної допомоги
- ● розуміти, як політика розвитку імплементується в Україні і як витрачаються американські, європейські, а тепер і китайські гроші
● навчитися аналізувати політики в сфері розвитку та міжнародної допомоги
- ● дізнатися про ключові концепти в сфері співпраці заради розвитку
Викладачка курсу:

Марина Рабінович Доцентка Департаменту публічної політики та врядування Київської школи економіки.
Марина здобула ступінь PhD (з відзнакою) в галузі права Європейського Союзу в Університеті м. Гамбург, ступінь магістра за спеціальністю «Європейські та Європейські Правові Студії» (Університет м. Гамбург та Європейський Коледж Гамбургу), а також ступінь магістра права в Одеському Національному Університеті.
Марина також була гостьовою дослідницею в Університеті Аристотеля в Салоніках, Віденському Університеті, Національному Автономному Університеті Мексики та Університеті Адгера (Норвегія). У минулому Марина була експерткою програми Уряду Німеччини «Міграція заради розвитку» та проекту ЄС «Association4U», спрямованого на підтримку реалізації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС.