Політика розвитку та міжнародної допомоги: від ЄС до Китаю

Онлайн-курс про взаємини України з міжнародними донорами

Опис

Наймогутніші держави щороку витрачають мільярди доларів на допомогу іншим державам. Які правила “ринку” міжнародної допомоги у світі та чи можливо виміряти його ефективність? Скільки грошей отримує Україна та з якими викликами при цьому стикаються міжнародні донори? Ми підготували онлайн-курс, у якому розповімо про політику міжнародного розвитку допомоги та покажемо, як її оцінити на конкретних кейсах, зокрема ініціативі Східного партнерства та співпраці України з Китаєм.

На курсі ви дізнаєтесь:

Цей курс для тих, хто прагне:

отримати базові знання для роботи в міжнародних організаціях в сфері розвитку, міжнародних фінансових інституціях та проєктах міжнародної технічної допомоги

  • розуміти, як політика розвитку імплементується в Україні і як витрачаються американські, європейські, а тепер і китайські гроші

●  навчитися аналізувати політики в сфері розвитку та міжнародної допомоги

  • дізнатися про ключові концепти в сфері співпраці заради розвитку

Викладачка курсу:

Марина Рабінович  Доцентка Департаменту публічної політики та врядування Київської школи економіки. 

 

Марина здобула ступінь PhD (з відзнакою) в галузі права Європейського Союзу в Університеті м. Гамбург, ступінь магістра за спеціальністю «Європейські та Європейські Правові Студії» (Університет м. Гамбург та Європейський Коледж Гамбургу), а також ступінь магістра права в Одеському Національному Університеті.

 

Марина також була гостьовою дослідницею в Університеті Аристотеля в Салоніках, Віденському Університеті, Національному Автономному Університеті Мексики та Університеті Адгера (Норвегія). У минулому Марина була експерткою програми Уряду Німеччини «Міграція заради розвитку» та проекту ЄС «Association4U», спрямованого на підтримку реалізації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС.

Курс створений за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні

Поспілкуватись з менеджеркою коротких програм KSE:

 

Ольга Кучер

T0KUP8W2J-UFJLSFQJE-e582dc63bc91-512
viber (1)
whatsapp (1)