fbpx

KSE Foundation оголошує збір коштів на авто та засоби зв’язку для ракетних військ

Благодійний фонд KSE Foundation оголошує збір $70 000 на авто та засоби зв’язку для ракетних військ України. Дуже хочемо зібрати потрібну суму за 2 тижні і щиро віримо, що разом з Вами це вдасться!

 

Протягом трьох місяців українські війська успішно знищують техніку та живу силу ворога. Велика заслуга в цьому — на ракетних військах, які щодня ліквідують ворожі угруповання, чим завдають росіянам непоправної шкоди та стримують наступ ворога на Сході. Подвиги Чорнобаївки та знищення численних танків й техніки росіян — справа рук українських воїнів-ракетників.

Саме тому команда KSE Foundation оголошує про початок збору коштів з метою забезпечити підрозділи ракетних військ засобами мобільності та безперебійним стійким зв’язком в районі проведення бойових завдань. Для цього ми плануємо закупівлю авто підвищеної прохідності, а також засобів для радіо-зв’язку.

 

Приєднатися до кампанії зі збору $70 000 на користь підрозділів ракетних військ України можна за посиланням: https://kse.ua/support/donation (опція Special equipment for Missile Forces”)