fbpx
profile-photo

Юрій Городніченко

Голова Міжнародної академічної ради KSE, професор Каліфорнійського університету Берклі

Біографія

Юрій Городніченко є професором у Департаменті економіки Університету Каліфорнії Берклі, дослідником у NBER та головою Міжнародної академічної ради KSE.

Юрій є прикладним макроекономістом. Значна частина його досліджень присвяченв грошово-кредитній політиці, фіскальній політиці, оподаткуванню, економічному зростанню, ціноутворенню і бізнес-циклам. Юрій є членом редколегій багатьох видань, у тому числі Review of Economics & Statistics і VoxUkraine. Після того, як Юрій приєднався до UC Berkeley в 2007 році, він опублікував уже більше, ніж 40 статей. Його роботи були опубліковані в провідних економічних журналах і були обговорені у політичних дискусіях і засобах масової інформації. Юрій отримав численні нагороди за дослідження і консультування. Серед них – премія Майкла Вудфордаза за досягнення в монетарній та фінансовій економіці від Банку Франції та Тулузської школи економіки.

Юрій народився в Україні, отримав МА в Київській школі економіки (колишньому EERC) і ступінь доктора філософії в  University of Michigan.