fbpx
profile-photo

Тимофій Милованов

Президент Київської школи економіки, професор Піттсбурзького університету, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства 2019-20

Біографія

Тимофій Милованов – Президент Київської школи економіки.

Тимофій Милованов закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 та Києво-Могилянську академію за спеціальністю «економічна теорія» у 1999. У 2004 році здобув науковий ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в Університеті Вісконсин-Медісон (США).

За свою професійну діяльність тривалий час викладав у європейських та американських вищих навчальних закладах, серед яких Рейнський університет імені Фрідріха Вільгельма у Бонні, Пенсильванський університет та Піттсбурзький університет.

Дослідницькі інтереси Тимофія охоплюють такі сфери, як теорія ігор та контрактів, інституційний дизайн, а його наукові статті на ці тематики публікувалися провідними міжнародними академічними виданнями, серед яких Econometrica, American Economic Review,  the Review of Economic Studies.

Під час Революції Гідності разом із однодумцями, провідними економістами України та світу, заснував платформу VoxUkraine, що ставить за мету підвищення рівня економічної дискусії в Україні.

Тимофій Милованов протягом тривалого часу входить до академічної наглядової ради Київської школи економіки.

7 липня 2016 року Верховна Рада України обрала Тимофія Милованова до Ради Національного Банку України, і з жовтня 2016 року до серпня 2019 року він обіймав позицію Заступника Голови Ради.

У жовтні 2016 року Рада директорів Київської школи економіки призначила Тимофія Милованова почесним президентом Школи.

З серпня 2019 року по березень 2020 року Тимофій Милованов обіймав посаду  Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

З 06 квітня Тимофій Милованов повернувся до роботи у Київській школі економіки на посаді Президента.

У 2014 і 2015 роках (опісля рейтинг не виходив) Forbes Ukraine включав Тимофія Милованова до рейтингу найкращих українських економістів.

Завдяки своїм глибоким економічним знанням, приналежності до міжнародної академічної спільноти та обізнаності у ситуації в Україні, Тимофій Милованов робить вагомий внесок у розвиток Київської школи економіки.

Facebook

Instagram