fbpx
profile-photo

Джон Гербст

Директор Атлантичної Ради Центру Євразії ім. Діну Патріціо

Біографія

Посол Гербст тридцять один рік служив офіцером з іноземних служб у Державному департаменті США. Він був послом США в Україні з 2003 по 2006 рік, працював над зміцненням американсько-українських відносин, допомогою щодо забезпечення справедливих українських президентських виборів та запобігання насильству під час Помаранчевої революції. До цього він був послом в Узбекистані (2000-03 рр.), де відігравав вирішальну роль у створенні американської бази для допомоги в проведенні операції “Незмінна свобода” в Афганістані. Він також сприяв поліпшенню американсько-узбецьких відносин, зокрема, заохочуючи уряд в Ташкенті покращити права людини.

Він останнім часом обіймав посаду директора центру комплексних операцій в Національному університеті оборони. Він отримав Премію Президента України за службу, нагороду Державного секретаря за кар’єрні досягнення та нагороду Почесного Державного департаменту. Посол Гербст написав глави, статті та книги про операції зі стабільності в Центральній Азії, Україні та Росії. Його тексти з’явилися в “Нью-Йорк Таймс”, “Вашингтон-пості”, “Атлантиці”, “Національному інтересі” та “Зовнішній політиці”. Він був частим гостем для обговорення української кризи на телебаченні та радіо.

Посол Гербст здобув ступінь бакалавра наук із закордонних служб у Школі зовнішньої служби Джорджтаунського університету Фі-Бета Каппа, та ступінь магістра з відзнакою з права та дипломатії Школи Флетчера в Університеті Тафтса. Він також відвідував Болонський центр університету імені Джонса Хопкінса.